Praktyczne, używane minivany segmentu B – cztery dobre propozycje

Małe samochody nie muszą być ciasne, co pokazują cztery prezentowane tu modele. Za kilkanaście tysięcy złotych można kupić auto tanie w utrzymaniu, a jednocześnie przestronne. Z jednej strony miejskie, z drugiej jak najbardziej rodzinne.

Ten artykuł ma 6 stron:

Wstęp

Minivany segmentu B to nisza, w którą powinny celować niezbyt zamożne rodziny, potrzebujące samochodu dla dwójki dzieci i w miarę przestronnego bagażnika. Komfort jazdy może nie jest zbyt wysoki, a dynamika najwyżej przeciętna, ale to co oferują te cztery modele, przerasta oczekiwania osób, które ich nie znają. Z jednej strony tanie w zakupie, a koszty serwisowania są na typowym dla segmentu B poziomie. Z drugiej zaś, na tyle przestronne, że spokojnie wystarczą nie tylko do odbierania dzieci ze szkoły, ale też na dłuższe wyjazdy. Są też świetną propozycją na drugie auto w rodzinie.

Nasze cztery propozycje to samochody, które przeszły pewną selekcję. Idealnie celują w możliwości finansowe Polaków i ich wymagania co do roczników. Ponadto, wybraliśmy cztery modele, które nie są obarczona wadami fabrycznymi, zapewniają niezawodność i niskie koszty obsługi i do tego można je w miarę dobrze odsprzedać. Całkiem przypadkowo wyszedł nam pojedynek dwóch przedstawicieli amerykańskich koncernów z dwoma japończykami.

Zobacz również: Moje kolejne auto będzie elektryczne, bo...

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Samochody używane:

Używany Volkswagen Golf VI/5K [2008-2013] - poradnik kupującego Ferrari 348 [z drugiej ręki] Citroën C3 [awarie i problemy] Saab 9000 [awarie i problemy] Honda Prelude IV [awarie i problemy] Sensowne auto za 5000 zł – podsumowanie Kupujemy klasyka: Mitsubishi 3000 GT [1990-2001] Używane Volvo C70 II [awarie i problemy] Awarie i problemy: Fiat Stilo Używane Audi Q7 (4L): ostrożnie spełniaj marzenia Najlepsze SUV-y za 25 tys. zł. Sprawdź, które warto kupić [cz. 2] Sensowne auto za 5000 zł – Opel [część 13] – poradnik kupującego