Praktyczne, używane minivany segmentu B – cztery dobre propozycje

Małe samochody nie muszą być ciasne, co pokazują cztery prezentowane tu modele. Za kilkanaście tysięcy złotych można kupić auto tanie w utrzymaniu, a jednocześnie przestronne. Z jednej strony miejskie, z drugiej jak najbardziej rodzinne.

Ten artykuł ma 6 stron:

Wstęp

Minivany segmentu B to nisza, w którą powinny celować niezbyt zamożne rodziny, potrzebujące samochodu dla dwójki dzieci i w miarę przestronnego bagażnika. Komfort jazdy może nie jest zbyt wysoki, a dynamika najwyżej przeciętna, ale to co oferują te cztery modele, przerasta oczekiwania osób, które ich nie znają. Z jednej strony tanie w zakupie, a koszty serwisowania są na typowym dla segmentu B poziomie. Z drugiej zaś, na tyle przestronne, że spokojnie wystarczą nie tylko do odbierania dzieci ze szkoły, ale też na dłuższe wyjazdy. Są też świetną propozycją na drugie auto w rodzinie.

Nasze cztery propozycje to samochody, które przeszły pewną selekcję. Idealnie celują w możliwości finansowe Polaków i ich wymagania co do roczników. Ponadto, wybraliśmy cztery modele, które nie są obarczona wadami fabrycznymi, zapewniają niezawodność i niskie koszty obsługi i do tego można je w miarę dobrze odsprzedać. Całkiem przypadkowo wyszedł nam pojedynek dwóch przedstawicieli amerykańskich koncernów z dwoma japończykami.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Samochody używane:

Używany Mercedes Klasy E W212 – awarie i problemy Stare, ale wciąż warte uwagi - modele samochodów, które jeszcze warto kupić [cz. 2] Używany SUV na każdą kieszeń – poradnik kupującego Używany Opel Omega B - typowe awarie i problemy Używany Chrysler Crossfire - typowe awarie i problemy Tanie auto do sportu: Toyota Celica GT (1994-1999) Używane BMW Serii 7 E65 - luksus dla odważnych Używany Nissan X-Trail I - typowe awarie i problemy Używany Nissan Navara 2 - awarie i problemy Honda Prelude IV [awarie i problemy] Używana Škoda Felicia - typowe awarie i problemy Duże i wygodne auto używane za ok. 10 000 zł. 6 modeli, które sam bym kupił

Popularne w tym tygodniu:

Używany Ford Focus RS Mk 2: nie taki kosmiczny, jak jego wygląd i osiągi 7 dobrych aut używanych, o których często się zapomina. Lepsze od tych popularnych 5 tanich aut, które dają dużo frajdy, ale mogą doprowadzić do szału Używane Volvo V70 III w pigułce. To takie lepsze mondeo