Poprawić wygląd Toyoty C-HR - dwie propozycje od tunerów

Poprawić wygląd Toyoty C-HR - dwie propozycje od tunerów

Poprawić wygląd Toyoty C-HR - dwie propozycje od tunerów
Marcin Łobodziński
19.12.2016 08:34, aktualizacja: 01.10.2022 20:50

Toyota C-HR, nowy hit japońskiego producenta otrzymał pakiety stylistyczne od dwóch tunerów TRD i Modelista. Dzięki temu, ten świetnie wyglądający crossover wygląda bardzo agresywne.

Dwa samochody w dwóch podobnych specyfikacjach zostały obwieszone dodatkami nadwozia w postaci nakładek, dokładek, progów i spojlerów. Białe auto jest niższe, z rozbudowanymi nakładkami na zderzaki, natomiast żółty C-HR ma dużą liczbę czarnych, kontrastujących elementów. Uwagę zwracają szczególnie te na nadkolach, które wizualnie poszerzają samochód.

428021390416048044

Jeśli podzielić oba pakiety na rodzaje, można odnieść wrażenie, że biały został przygotowany na wzór wyścigowy, natomiast żółty na wzór rajdowy. Szczególnie, że na zdjęciach widać także czerwone chlapacze w stylu lat 80. Każdy element aerodynamiczny został opracowany w tunelu w taki sposób, by przynajmniej nie pogarszał przepływu powietrza wokół nadwozia. Dotyczy to zwłaszcza części zamontowanych na dole, czyli progów i dokładek zderzaków.

428021390416179116

Niewielkie modyfikacje objęły także kabinę, a można je zobaczyć na zdjęciach. Tunerzy oferują m. in. podświetlanie wnętrza w kolorze niebieskim. TRD proponuje także montaż dolnych rozpórek zawieszenia.

Na razie to wizualnie zaawansowane projekty, ale czekamy na coś bardziej mechanicznego od innych renomowanych tunerów. Moim zdaniem, Toyota C-HR to samochód z ogromnym potencjałem do modyfikacji. Ma nietuzinkowy, atrakcyjny wygląd, który można w łatwy sposób przestylizować, a zawieszenie i jednostka napędowa to kolejne pola do popisu. Dlatego C-HR może stać się w niedługim czasie jednym z najchętniej tuningowanych samochodów tego producenta.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)