Nowe oblicze salonów VW

Nowe oblicze salonów VW

VW
VW
Michal Grygier
01.12.2009 11:30, aktualizacja: 02.10.2022 19:06

Nowe salony wyróżniają się białą ramą budynku okalającą szklaną fasadę. Ich forma jest bardziej przejrzysta i prosta. Całość zapewnia identyfikację nawet z dużej odległości i w łatwy sposób odróżnia salon Volkswagena od konkurencji. Tyle, że każdy tak mówi...

Jednak kilka zmian jest. Widocznych.

Volkswagen wdraża nową, modularną koncepcję budowy salonów samochodowych, wyróżniających się nowoczesnym designem. Pierwszy taki salon w Polsce został dziś otwarty w Siedlcach. Będzie to zarazem pierwszy salon Volkswagena w tym mieście.

Volkswagen aspiruje do miana najbardziej innowacyjnej marki wśród producentów na świecie. Realizacja tego planu dotyczy nie tylko zaawansowania technicznego samochodów, ale również uwzględnia architekturę salonów.

Carsed, pierwszy salon w Polsce zbudowany zgodnie z modularną koncepcją, został dziś otwarty w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 181a. Na powierzchni wystawowej obiektu, która wynosi ponad 500 m2, prezentowanych jest 18 samochodów. Całkowita powierzchnia budynku to 3000 m2.

Modularna koncepcja budowy salonu to coś zdecydowanie więcej niż klasyczny projekt architektoniczny. Biorąc pod uwagę szeroki zakres potrzeb, oferuje wiele kombinacji indywidualnych elementów, pozwala na aranżację salonu niezależnie od kontynentu, kraju czy wielkości gruntu. Pozwala na dowolne rozmieszczenie wybranych paneli wewnątrz, w zależności od potrzeb dealera zapewnia dużą elastyczność i możliwość nowej aranżacji salonu w przypadku zmiany sytuacji rynkowej lub dużych akcji marketingowych.

Wnętrze dzięki modularnej budowie zapewnia więcej miejsca na ekspozycję samochodów, ponadto powierzchnia wystawowa, punkty przyjęcia do serwisu oraz sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów są ze sobą lepiej powiązane. Nowoczesny design i eleganckie elementy wyposażenia tworzą wnętrze zachęcające klientów do dokładnego zapoznania się z ofertą dealera.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)