Policjanci wymieniali koło. Kierowca wszystko nagrał

Trzeba pamiętać, że praca policjanta drogówki nie ogranicza się jedynie do kontroli kierowców
Trzeba pamiętać, że praca policjanta drogówki nie ogranicza się jedynie do kontroli kierowców
Źródło zdjęć: © Policja warmińsko-mazurska

24.08.2023 17:29, aktual.: 25.08.2023 09:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To była jedna z niecodziennym interwencji policjantów olsztyńskiej drogówki. Mundurowi wymienili koło jednemu z kierowców. Ten pokazał wszystko na swoim kanale YouTube.

Jak podkreślają mundurowi, każda interwencja jest inna, a funkcjonariusze zawsze muszą być gotowi na nieprzewidziane zdarzenia, bowiem ludzie potrzebują pomocy w różnych sytuacjach życiowych. Do jednego z takich zdarzeń doszło na na DK 16 koło Olsztyna, kiedy policjanci z tamtejszej drogówki dbali o bezpieczeństwo pielgrzymów zmierzających do Gietrzwałdu.

Niebezpieczna sytuacja pod Olsztynem - była Policja !

W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna, który powiedział, że jego auto uległo awarii. Policjanci bez wahania udzieli mu pomocy w wymianie koła, a ten po krótkim czasie mógł ruszyć w dalszą podróż. Cała sytuacja została nagrana i opublikowana w internecie.

Pamiętajmy również o prawidłowym postępowaniu w przypadku awarii pojazdu – o naszym bezpieczeństwie i bezpieczeństwie innych uczestników ruchu drogowego. Ustawmy trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości i włączmy światła awaryjne. Sami zaś dla własnego bezpieczeństwa, powinniśmy założyć kamizelki odblaskowe i zachować szczególną ostrożność podczas prowadzonych prac przy naszym samochodzie. Od tego zależy nasze oraz innych bezpieczeństwo.

Policja warmińsko-mazurska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)