Mercedesem ścięła trzy ogrodzenia, słup i jaguara. To cud, że nikomu nic się nie stało

Mercedesem ścięła trzy ogrodzenia, słup i jaguara. To cud, że nikomu nic się nie stało09.05.2022 14:02
To cud, że nikomu nic się nie stało
To cud, że nikomu nic się nie stało
Źródło zdjęć: © fot. Policja Radomsko

Pijani kierowcy to w Polsce wciąż bardzo duży problem. Dowodem na to jest wydarzenie, które miało miejsce kilka dni temu niedaleko Radomska. 29-latka wjechała tam w trzy ogrodzenia, zniszczyła słup energetyczny, a na koniec — jaguara. Była pijana.

7 maja w nocy policjanci z Radomska w województwie łódzkim dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kletnia. Po dojechaniu na miejsce zastali obraz, który można by niemal określić mianem pobojowiska. Obok leżącego na boku i kompletnie rozbitego mercedesa-amg A45 stała 29-latka, która była sprawczynią całego zamieszania.

Po zbadaniu jej alkomatem okazało się, że ma 0,8 promila alkoholu w organizmie. Zdenerwowana tłumaczyła policjantom, że będąc na imprezie, pokłóciła się ze swoim partnerem i ruszyła sama samochodem z Kamieńska w kierunku Radomska. Po drodze nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad autem.

Sportowy mercedes został poważnie uszkodzony
Źródło zdjęć: © fot. Policja Radomsko
Sportowy mercedes został poważnie uszkodzony

Po uszkodzeniu trzech ogrodzeń, słupów energetycznych oraz stojącego na terenie jednej z posesji jaguara, jej samochód wylądował na boku. Patrząc na zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że kobiecie nic się nie stało i samodzielnie opuściła rozbite auto.

Teraz za swoje zachowanie kobieta poniesie surowe konsekwencje. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi jej kara do dwóch lat więzienia. Ponadto sąd w drodze postępowania nałoży na nią karę finansową w wysokości od 5 do 60 tys. zł oraz zakaz kierowania pojazdami. Ale to nie wszystko, ponieważ kobieta będzie musiała z własnej kieszeni naprawić także wyrządzone szkody.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)