CarVertical sprawdza samochody AAA AUTO. Nowa era bezpiecznych zakupów

AAA Auto
AAA Auto
Źródło zdjęć: © materiały partnera

08.07.2024 08:30, aktual.: 08.07.2024 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego samochodu to nie tylko wygoda, ale często również konieczność. Wobec coraz wyższych cen nowych pojazdów oraz rosnących kosztów utrzymania coraz więcej osób zwraca swoją uwagę na rynek samochodów używanych. Popularność aut używanych rośnie nie tylko ze względu na duży wybór dostępnych modeli, ale również dzięki przystępniejszym cenom.

Gwarancja jakości

AAA Auto, wiodący dealer samochodów używanych w Europie, zapewnia swoim klientom nie tylko szeroki wybór aut dostępnych od ręki, ale przede wszystkim stawia sobie za cel zapewnienie klientom wysokiej jakości sprawdzonych pojazdów, kompleksowej opieki i pewności podczas całego procesu zakupowego.

Od czerwca br. AAA AUTO rozpoczęło współpracę z CarVertical, co oznacza, że każdy klient ma możliwość pobrania raportu z tej niezależnej instytucji przed zakupem pojazdu. To kolejny istotny krok, który umożliwia klientom uzyskanie szczegółowych informacji o historii samochodu, co pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych.

Bezpieczne samochody elektryczne

AAA Auto przykłada również szczególną uwagę do samochodów elektrycznych, które stają się co raz bardziej popularne. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup elektrycznego auta, otrzyma certyfikat potwierdzający stan zużycia baterii. Dzięki diagnostyce wielomarkowej firma jest w stanie określić i potwierdzić poziom SoH (State of Health), co zapewnia klientom dodatkową pewność co do stanu technicznego pojazdu. AAA AUTO ma w swojej ofercie blisko 100 aut elektrycznych dostępnych od ręki na www.aaaauto.pl/eco-samochody/.

Bogaty wybór, ogromne możliwości

AAA Auto dąży do stałego doskonalenia swojej oferty i obsługi, dbając o satysfakcję klientów. Poszerzenie oferty o kolejne samochody to kolejny krok w kierunku zwiększenia dostępności i wyboru dla klientów. Teraz w AAA AUTO dostępnych jest aż 15000 aut, a w jednym z salonów, znajdującym się w Zabrzu, czeka aż 800 samochodów. To oznacza, że każdy klient ma szansę znaleźć pojazd idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Dążenie do doskonałości

Wszystkie te inicjatywy sprawiają, że zakupy samochodów używanych w AAA AUTO to nie tylko korzystna finansowo alternatywa, ale również gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji dla każdego klienta. AAA AUTO nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług, aby każdy klient mógł cieszyć się pełnym komfortem i pewnością podczas zakupu swojego wymarzonego samochodu.

Źródło informacji: AAA Auto

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie