Jak łatwo odwrócić klamrę pasa? Potrwa to kilka sekund

Jeśli nigdy ci się to nie zdarzyło, to pewnie za krótko masz samochód. Odwracająca się klamra pasa bezpieczeństwa to przekleństwo, z którym nie wiadomo co zrobić. Z kolei zapinanie siebie, a zwłaszcza dziecka skręconym pasem może być dla niego bardzo niebezpieczne. Zobacz, jak odwrócić klamrę w kilka sekund.

Klamra pasa bezpieczeństwa obraca się o 180 stopni względem prawidłowej pozycji i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić? Zanim po kilkunastu próbach naprawienia tej sytuacji zaczniesz myśleć o demontażu całego pasa, zobacz, jak prosto i szybko można to zrobić samemu. Działa nawet przy najciaśniejszej przelotce w klamrze.

Dziecko powyżej 36 kg: w foteliku czy bez? Bezpieczne rozwiązania są, ale nie każdy o nich wie

Przyjęło się, że foteliki kończą się na wartości 36 kg. Kiedy dziecko staje się większe, przewożone jest w urządzeniach alternatywnych, które…

Obserwuj nas na Instagramie:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki i mechanika:

Przyczyny hałasów w tylnym zawieszeniu Uszkodzenia mechaniczne sprzęgieł – wyłączanie [sprzęgło] Konstrukcja układu korbowego – korbowody [część 2] Decydujesz się na jazdę bez dokumentów? Koniecznie zainstaluj aplikację "Na wypadek" Jak przebiega regeneracja rozrusznika? Zakup Forda Focusa RS Mk III nie jest ryzykowny. Problem z silnikiem rozwiązano Finansowanie na Otomoto - sprawdziłem, jak wyglądają oferty kredytów Zakup auta ze skrzynią DSG: komfort obarczony ryzykiem Turbodoładowanie sekwencyjne Dlaczego pasek napędu osprzętu ma coraz trudniejsze życie? Warunki OWU wpływają na brak wypłaty odszkodowania Hamulce bębnowe – konstrukcje, zalety i wady oraz dlaczego wciąż się je stosuje?