Tak dba się o klientów. Porsche wprowadza współczesne multimedia do starszych modeli

Tak dba się o klientów. Porsche wprowadza współczesne multimedia do starszych modeli

Multimedia Porsche idealnie wpasują się w kokpit
Multimedia Porsche idealnie wpasują się w kokpit
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Porsche
Aleksander Ruciński
19.01.2023 14:41, aktualizacja: 19.01.2023 15:59

Samochody Porsche się nie starzeją, co najwyżej dojrzewają. Leciwe modele tej marki są pożądane nie mniej niż współczesne. Producent jest tego świadom, dlatego dba nawet o dawnych klientów. Przykład? Nowe multimedia do starych porsche.

Multimedia to jedna z dziedzin, w których motoryzacja zaliczyła największy postęp. Wielu kierowców nie wyobraża już sobie korzystania z auta np. bez Apple CarPlay, nawigacji czy łączności Bluetooth. Niestety, są to technologie zarezerwowane głównie dla nowszych modeli. A co ze starszymi?

Cóż, w większości przypadków pozostaje dozbrojenie się w akcesoryjne rozwiązania, które jednak nie zawsze idealnie wpasowują się w stylistykę kokpitu. Jeśli jednak macie porsche, ten problem już was nie dotyczy.

Niemiecki producent stale rozbudowuje ofertę akcesoriów do leciwych modeli, wliczając w to systemy multimedialne. Najnowsza propozycja jest skierowana do użytkowników pierwszej generacji Boxstera i Caymana, 911 (997) oraz Cayenne z początków XXI wieku.

Porsche proponuje klientom całkowicie współczesne multimedia, które idealnie wpasują się w charakter wspomnianych modeli, zarówno pod kątem rozmiarów, kształtu, jak i stylistyki. Niemcy zadbali np. o właściwe rozmieszczenie przycisków czy kolorystykę tak, by akcesoria nie odbiegały od reszty elementów kokpitu.

To nie pierwsze multimedia oferowane przez Porsche w ramach programu Classic. Podobne rozwiązanie odniosło już ogromny sukces wśród właścicieli 911 (996). Nowe systemy niebawem pojawią się u autoryzowanych dealerów. Niestety, typowo dla marki nie będą tanie. Przewidywane ceny startują od około 1500 euro.

  • Akcesoryjne multimedia Porsche
  • Akcesoryjne multimedia Porsche
  • Multimedia Porsche idealnie wpasują się w kokpit
[1/3] Akcesoryjne multimedia PorscheŹródło zdjęć: © Materiały prasowe | Porsche
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)