Torby z nieużytych poduszek powietrznych. Pomysł Subaru na recykling

Torby z nieużytych poduszek powietrznych. Pomysł Subaru na recykling

Torby Subaru stworzone z pozostałości poduszek powietrznych
Torby Subaru stworzone z pozostałości poduszek powietrznych
Źródło zdjęć: © Subaru Online Shop | Subaru
25.04.2023 23:45, aktualizacja: 29.04.2023 11:43

Subaru znalazło dość oryginalne zastosowanie dla resztek pozostałych z produkcji poduszek powietrznych do samochodów. Japończycy postanowili przerobić je na torby wielokrotnego użytku.

Ekologia przejawia się w wielu aspektach, lecz nie zawsze jest ona czymś więcej niż tylko pustym sloganem. Nowy pomysł Subaru jednak idealnie wpisuje się w pojęcie recyklingu. Niewykorzystane przez nich materiały bowiem były w stanie ponownie się przydać i to w naprawdę interesujący, a także, co chyba w tym wszystkim najważniejsze, przydatny dla potencjalnych nabywców sposób.

Japońska marka zaczęła bowiem sprzedawać w swoim rodzinnym kraju torby, które zostały stworzone z materiałów przeznaczonych pierwotnie do produkcji poduszek powietrznych do samochodów. Pozostałości po produkcji nie poszły jednak do kosza - otrzymały one drugie życie w postaci toreb wielokrotnego użytku. Posiadają one wymiary 55x34x12 cm, a także mogą pochwalić się odpornością na wodę i ciepło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Subaru Forester e-boxer - wymyka się z definicji SUV-a

Torby w jasnoniebieskim kolorze są dostępne w japońskim sklepie Subaru i kosztują 2750 jenów, co w przeliczeniu daje około 85 zł. Producent, jak podaje portal CarScoops, gwarantuje przy tym świetną wytrzymałość, a także imponującą pojemność. Być może zawsze marzyliście o torbie od Subaru, a nawet o tym nie wiedzieliście. Teraz jest okazja, by się w nią wyposażyć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)