Sportowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Supra

Sportowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Supra03.09.2020 11:20
Platforma Autokult

Kategoria Sportowego Samochodu Roku wbrew pozorom jest bardzo ważna. Po raz kolejny udowadnia entuzjastom motoryzacji, że również w 2020 roku pojawiają się modele, które potrafią dać prawdziwe emocje z jazdy, i na które warto czekać. Najbardziej było warto czekać na nową Toyotę Suprę.

Myślicie, że nazwy nowych aut nie potrafią już wywołać przyspieszonego bicia serca? To co powiecie tę czwórkę? Alfa Romeo Giulia, Mercedes-AMG GT R, Toyota Supra i Maserati Levante Trofeo.

Wszystkie bez wątpienia sportowe i emocjonujące, ale każdy na swój sposób. My w tej kategorii szukaliśmy samochodu niekoniecznie najszybszego w obiektywnych kategoriach. Ważniejsze były emocje przekazywane kierowcy, ogólna jakość konstrukcji, ale i rozsądek w postaci relacji ceny do osiągów. W końcu każdy ma prawo do satysfakcji z jazdy.

Wybór mógł być więc tylko jeden. Nowa Toyota Supra ma szansę stać się kolejną ikoną motoryzacji, ponieważ jak mało który inny samochód na rynku może być bohaterem dla polskiego klienta, a nie tylko wąskiej grupy najbogatszych. Fakt ten spodobał nam się na tyle, że nowe japońskie coupe dostało od nas także tytuł w kategorii głównej plebiscytu Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2020.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)