Prezentacja: Nowy VW T-Roc - Wersja R zostaje na rynku!

Prezentacja: Nowy VW T-Roc - Wersja R zostaje na rynku!09.12.2021 06:36

VW T-Roc zadebiutował w 2017 roku. Od tego momentu znalazł ponad milion nabywców na całym świecie. W Polsce jest trzecim najchętniej kupowanym modelem w gamie Volkswagena. Po 4 latach zdecydowano się na facelifting, którego wymiar poznacie w tym filmie.

VW T-Roc - test wideo

Jeżeli coś jest dobre, to nie warto wprowadzać zbyt wielu zmian. Sukces T-Roca pokazuje, że samochód w tej formie mógłby być jeszcze chętnie kupowany przez lata, niemniej polityka większości marek motoryzacyjnych nakazuje odświeżanie modeli po jakimś czasie, aby w samochodzie mogły zagościć najnowsze rozwiązania

Wizualnie T-Roc nie zdążył się zestarzeć, ale musiał zostać unowocześniony, aby zyskać spójność z resztą gamy modelowej. Zmiany w przedniej części samochodu to nowy gril, lampy ledowe, połączone ze sobą listwą wykonaną w tej samej technologii, a także przeprojektowany zderzak, który również z tyłu zyskał nowy wygląd. Wnętrze samochodu również przeszło zmiany, jednak te nie powinny nikogo zaskoczyć, gdyż VW wdraża je już od jakiegoś czasu.

Pod maską na szczęście nie ma eko-rewolucji i jest w czym wybierać, bowiem dostępne są 4 jednostki benzynowe oraz 2 wysokoprężne. Najmocniejszy silnik benzynowy zarezerwowany jest dla odmiany R, która — wbrew różnym pogłoskom — zostaje na rynku. Niestety, T-Roca w wersji Cabrio nadal w Polsce nie będzie można zamówić.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)