Powolny objazd miasta Škodą Kodiaq - my prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Powolny objazd miasta Škodą Kodiaq - my prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać

Škoda Kodiaq
Škoda Kodiaq
Mariusz Zmysłowski
22.10.2018 16:30, aktualizacja: 30.03.2023 13:01

POM - powolny objazd miasta - idealny sposób na spędzanie czasu w aucie bez codziennego pośpiechu. Można pogadać o wszystkim i pojechać, gdzie się chce, wypić kawę i po prostu popatrzeć na miasto. Zabieramy was na taki przejazd na żywo po Warszawie naszą długodystansową Škodą Kodiaq.

Škoda Kodiaq 2.0 TDI jest w naszej redakcji już od kilku miesięcy. Zdążyliśmy dowiedzieć się o tym aucie dużo, poznać je bardzo dobrze - w trasie, w mieście, w terenie. Wiemy, jakiego jest realne spalanie 2-litrowego diesla i sprawdziliśmy możliwości napędu 4x4.

W przygotowaniu nadal mamy kilka treści, dzięki którym jeszcze lepiej poznacie hitowego SUV-a Škody, ale tylko podczas POM-u macie niepowtarzalną okazję zapytać nas o wszystko, o co chcecie. W trakcie naszego powolnego objazdu miasta macie jeszcze jedną możliwość - dyktować nam, gdzie mamy jechać. To komentujący na Facebooku będą kierować nas po ulicach Warszawy. Wystarczy zwykłe "w prawo!", żeby skierować nas w miejsce, które chcecie zobaczyć.

Ważne! W trakcie jazdy będziemy widzieć wyłącznie wasze komentarze bezpośrednio pod relacją na żywo na Facebooku. Jedna osoba prowadzi, druga czyta, co piszecie - jesteśmy w stanie wyświetlić tylko to, co umieścicie bezpośrednio pod relacją.

Jeśli coś nie działa, odwiedź nasz fanpage i oglądaj transmisję bezpośrednio na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)