Promocyjne ceny paliw w Polsce. Jest decyzja Orlenu

Promocyjne ceny paliw w Polsce. Jest decyzja Orlenu

Orlen podjął decyzję w sprawie promocyjnych cen paliw
Orlen podjął decyzję w sprawie promocyjnych cen paliw
Źródło zdjęć: © fot. Autokult.pl
Anna Piątkowska-Borek
31.08.2022 11:55, aktualizacja: 13.03.2023 15:56

Ceny paliw w Polsce nie napawają optymizmem. Trudno więc się dziwić, że kierowcy chętnie korzystali z promocji na paliwo, które w czasie wakacji oferowały stacje. A co będzie od września? Prezes Orlenu już zapowiedział, co dalej.

Przez wakacje stacje benzynowe różnymi rabatami zachęcały klientów do tankowania. Pierwszą promocyjną ofertę wprowadził Orlen w dniu zakończenia roku szkolnego. Teraz prezes Daniel Obajtek przekazał, co dalej z promocją na paliwo.

Wakacyjna promocja na paliwo przedłużona do 15 września. Orlen potwierdza

– Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN ORLEN o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr – poinformował w środę 31 sierpnia na Twitterze prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Promocja na paliwo na Orlenie. Na czym polega?

Na stacjach Orlen wakacyjna promocja obowiązuje od 24 czerwca. Mogą z niej korzystać uczestnicy programu lojalnościowego VITAY. Dzięki temu dwa razy w miesiącu mogą zatankować maksymalnie 50 litrów paliwa (olej napędowy lub benzyna) w promocyjnej cenie, taniej 30 groszy na litrze. W przypadku posiadaczy KDR jest to 40 groszy upustu na litrze.

"Od 1 do 15 września br. każdy uczestnik promocji ponownie otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach dwóch tankowań do 50 litrów. Pozwoli to nabyć w sumie do 100 litrów paliwa z rabatem" – podaje PKN Orlen w komunikacie cytowanym przez PAP.

W ślad za Orlenem w czasie wakacji poszły również inne stacje. O tym, jak i gdzie zatankować tańsze paliwo, pisaliśmy już kilka tygodni temu.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)