Shell rozszerza promocje na paliwo. Właściciele aut z LPG się ucieszą

Shell rozszerza promocje na paliwo. Właściciele aut z LPG się ucieszą

Kierowcy tankujący LPG także skorzystają na Shellu z promocji
Kierowcy tankujący LPG także skorzystają na Shellu z promocji
Źródło zdjęć: © fot. mat. prasowe/Shell
Filip Buliński
16.08.2022 10:28, aktualizacja: 13.03.2023 16:09

Na stacjach Shell zaoszczędzą już nie tylko tankujący benzynę i olej napędowy, ale także LPG. Obniżka nie jest niestety tak wysoka, jak w przypadku droższych paliw, a pewne ograniczenia sprawiają, że jednorazowo kierowcy oszczędzą niewiele.

W związku z wysokimi cenami paliw stacje wprowadziły na początku lipca obniżki dla klientów zarejestrowanych w poszczególnych programach lojalnościowych. Nieco spóźniony z promocjami przyszedł Shell, jednak – w przeciwieństwie do innych stacji – zrezygnował z ograniczeń liczby tankowań w miesiącu.

Teraz koncern rozszerzył obniżkę także dla tankujących LPG. Mogą oni liczyć na promocję w wysokości 10 groszy na litrze. Podobnie jak w przypadku benzyny i oleju napędowego, liczba i częstotliwość tankowań nie jest ograniczona, ale jest inny haczyk.

Poza tym, że musimy mieć członkostwo w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, jednorazowo możemy zatankować maksymalnie 25 litrów gazu. Oznacza to, że przy jednym tankowaniu można zaoszczędzić maksymalnie 2,5 zł. Taka kwota nie robi wrażenia, jednak należy pamiętać, że z promocji można skorzystać dowolną liczbę razy w miesiącu.

Shell podkreśla jednak, że w przypadku zatankowania większej ilości paliwa, kierowca zapłaci za każdy litr powyżej wspomnianego limitu regularną cenę obowiązującą na danej stacji. Według Ministerstwa Cyfryzacji po naszych drogach jeździ 2,5 mln aut z instalacją LPG, więc z promocji skorzysta sporo osób.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)