Najlepsze zabezpieczenia antykradzieżowe TOP 10

Najlepsze zabezpieczenia antykradzieżowe TOP 10

Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by Domingouceda
Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by Domingouceda
Paweł Żmuda
25.04.2010 21:09, aktualizacja: 10.10.2022 18:29

Kierowcy należą chyba do jednego z najbardziej przebiegłych podgatunków ludzi. Nie chodzi tylko o umiejętność zachowania się w sytuacjach ekstremalnych, takich jak chociażby wielokilometrowy korek czy walka o miejsce na zatłoczonym parkingu w środku miasta. Pomysłowość kierowców sięga również rzeczy z pozoru błahych. Takich jak zabezpieczenie auta przed kradzieżą... Jak tego dokonać?

Najlepszym sposobem na złodzieja jest... Przecież to oczywiste - pełne unieruchomienie kierownicy!

Obraz

Wszyscy korzystamy z prowizorycznych rozwiązań. Kawałek sznurka, taśmy klejącej czy... zabezpieczenie od wózka sklepowego? Cóż - można i tak.

Obraz

Gdy wewnętrzne zabezpieczenia to za mało, lepiej skupić się na tym, by samochód po prostu nie mógł ruszyć z miejsca.Van zacumowany niczym okręt transportowy? Takie rzeczy tylko w Rosji...

Pechowy kierowca pomylił chyba Volkswagena z rowerem. Niestety, dalsze losy samochodu nie są znane...

Obraz

Okazuje się, że czasem rdza wcale nie jest powodem do złości. Zamiast reperować zepsuty od dawna zamek i przy okazji narażać się na koszty lakierowania czy łatania dziury szpachlą można przecież kupić łańcuch i kłódkę. Tak jest taniej.

Obraz

Przywiązanie podobnego wehikułu do przydomowego pnia drzewa nie jest zabiegiem koniecznym, jednak pomysłodawcy nie można odmówić kreatywności...

Obraz

Łańcuch poprowadzony przez koło... Ciekawe czy hipotetycznego złodzieja bardziej odstraszyły początkowe trudności z uruchomieniem samochodu, czy gwarantowana ilość sporych rys na lakierze...

Obraz

Poniższy przykład jest najlepszym dowodem na to, że zabezpieczenie dla prawdziwego faceta można znaleźć dosłownie wszędzie.

Obraz

Po raz kolejny w naszym zestawieniu pojawia się zabezpieczenie, którego sens jest... co najmniej niezrozumiały. Kto chciałby to ukraść?

Obraz

Gdy wszelkie łańcuchy i kłódki zawodzą zawsze można liczyć na dobre serce potencjalnego złodzieja. Antykradzieżowa przylepka na samochód to chyba wyjście najlepsze z prezentowanych.

Obraz
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)