Massa wyjdzie w poniedziałek ze szpitala

Massa wyjdzie w poniedziałek ze szpitala01.08.2009 17:00
Dino
Dino
Mateusz Gajewski

Wszyscy pamiętają wypadek Felipe Massy podczas sesji kwalifikacyjnej GP Węgier. Wiemy już, że jego miejsce w Ferrari tymczasowo zajmie Michael Schumacher. Będzie on jeździł pod banderą czarnego konia do czasu, aż Massa znów stanie pewnie na ziemi i będzie gotów ścigać się dalej. Dziś doktor opiekujący się Brazylijczykiem - Dino Altmann - powiedział, że młody kierowca może w poniedziałek wyjść ze szpitala.

Wszyscy pamiętają wypadek Felipe Massy podczas sesji kwalifikacyjnej GP Węgier. Wiemy już, że jego miejsce w Ferrari tymczasowo zajmie Michael Schumacher. Będzie on jeździł pod banderą czarnego konia do czasu, aż Massa znów stanie pewnie na ziemi i będzie gotów ścigać się dalej. Dziś doktor opiekujący się Brazylijczykiem - *Dino Altmann *- powiedział, że młody kierowca może w poniedziałek wyjść ze szpitala.

Wcześniej sądzono, że Massa zostanie przewieziony do innej kliniki w Paryżu, gdzie będzie przebywał pod stałą i czujną opieką lekarzy. Stan jego zdrowia pozwala mu jednak powrócić do ojczystego kraju, aby mógł spokojnie dochodzić do siebie po wypadku.

Co ciekawe sam Massa również wypowiedział się na temat Schumachera. Zobaczymy czy dam mu poprowadzić swoje auto - zrelacjonował 28-letni Brazylijczyk.

PS. Na zdjęciu powyżej widnieje lekarz Felipe Massy, Dino Altmann.

Źródło: autoblog

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)