Kuba Wojewódzki sprzedaje jeepa wranglera rubicona. Wiemy, na co go wymienił

Kuba Wojewódzki sprzedaje jeepa wranglera rubicona. Wiemy, na co go wymienił

Kuba Wojewódzki i Jeep Wrangler Rubicon
Kuba Wojewódzki i Jeep Wrangler Rubicon
Źródło zdjęć: © fot. Kuba Wojewódzki / Facebook
Mariusz Zmysłowski
21.08.2019 14:43, aktualizacja: 24.03.2023 16:37

Kuba Wojewódzki nigdy nie krył się ze swoją miłością do samochodów. W garażu gwiazdora gościły lamborghini, ferrari czy porsche. Kuba Wojewódzki jest pasjonatem nie tylko sportowych egzotyków. Uwielbia też jeepy. Wojewódzki postanowił wymienić swojego wranglera rubicona.

Kuba Wojewódzki uwielbia terenowe wranglery nie od dziś. Niedawno chwalił się na Instagramie starym zdjęciem z Wranglerem generacji YJ:

Oczywiście szeroka publika lepiej zna Wojewódzkiego z "występów" w lamborghini aventadorach, porsche 911 GT2 RS czy - dużo wcześniej - ferrari F430. Egzotyczne samochody zawsze wzbudzają widzach więcej emocji.

Tymczasem Kuba Wojewódzki to, jak już wspomniałem, miłośnik offroadu. Bardzo często na swoim instagramie pokazuje się z potężnymi Wranglerami. Sam miałem okazję jeździć jednym z nich, zanim ten trafił w ręce dziennikarza:

Teraz Kuba Wojewódzki ogłosił, że wystawia na sprzedaż swoją terenową zabawkę. Mowa tu o Jeepie Wranglerze Rubiconie Arctic Edition (generacja JK) z krótkim nadwoziem. Trudno oszacować wartość tego samochodu. Wiadomo jedynie, że jest to rocznik 2012, a pod maską pracuje 4-litrowy silnik, co tym bardziej nie ułatwia sprawy, bo Wrangler JK nie był oferowany fabrycznie z taką jednostką.

Cenę z pewnością podbija zestaw akcesoriów terenowych: snorkel, wyciągarka, całe spektrum modyfikacji nadwozia, ewidentnie zmodyfikowane zawieszenie i potężne terenowe gumy Cooper Discoverer ATT. Wranglery JK po dużych modyfikacjach kosztują na polskich serwisach ogłoszeniowych między 130 a 250 tys. zł. Już sam Jeep Wrangler Rubicon jest z założenia samochodem na tyle dobrze przygotowanym do offroadu w salonie, że nawet bez tych modyfikacji jest maszyną o dużej wartości "bojowej" w terenie.

Na co Kuba Wojewódzki zmienia swojego Jeepa Wranglera Rubicona? Wybrał... innego Jeepa Wranglera z potężnymi modyfikacjami. Jak twierdzi dziennikarz, nowe monstrum sprawił sobie na urodziny:

Jeep Wrangler to genialna maszyna terenowa. Jestem fanem tego samochodu, jak chyba każdy, kto kiedykolwiek jeździł nim po bezdrożach. Dobry zakup!

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)