Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Przyszłość Volkswagena jest elektryczna

Na trwających targach samochodowych we Frankfurcie niekwestionowanym najważniejszym wydarzeniem jest premiera Volkswagena ID.3. To pierwszy model tej marki powstały od podstaw jako auto elektryczne. Stanowi on zapowiedź wielkich zmian w tym koncernie. Co to oznacza dla klientów Volkswagena i wszystkich Polaków opowiada Hubert Niedzielski, kierownik PR marki Volkswagen w Polsce.

Wraz z premierą ID.3 Volkswagen rozpoczął swoją elektryczną transformację. Zmieni się zarówno wygląd przyszłych modeli Volkswagena, jak i ich napęd. Do 2025 roku ten niemiecki koncern ma być największym producentem samochodów elektrycznych na świecie. Do tego czasu w swojej ofercie Volkswagen będzie miał już ponad dwadzieścia bezemisyjnych modeli w swojej ofercie, które znajdą ponad milion nabywców. Co to oznacza dla polskich klientów marki oraz dla środowiska dowiesz się z wywiadu przeprowadzonego podczas premiery ID.3 we Frankfurcie.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Lexus LFA - polska prezentacja japońskiego fenomenu [relacja autokult.pl] Gumball 3000 (2013) w Polsce [galeria autokult.pl] Po pierwszym dniu Zero Race wiem, że jadąc w trasę elektrykiem sporo może pójść nie tak Motoryzacja zmienia się w coś, czego jeszcze nie znaliśmy. Wchodzimy w erę mobilności Volvo XC40 Recharge zapowiada się na porządnego elektryka, ale Szwedzi zapomnieli o jednym Škoda Kamiq - spotkanie oko w oko W poszukiwaniu najlepszego posiłku w mieście – Hyundai KONA u Filipa Głodka Audi po raz piąty z rzędu! 24 Heures du Mans 2014 [relacja] Sztuka ulicy: łódzkie murale zza szyb Hyundaia KONA Najsłynniejsze klasyki, eleganckie stroje i celebryci. Rajd Varsopolis wskrzesza przedwojenne tradycje polskiej motoryzacji Premiera na otwarcie salonu. W McLaren Warszawa mogłem z bliska zobaczyć nowego GT VERVA Street Racing - wyścigi w centrum Warszawy! [relacja autokult.pl]