Przyszłość Volkswagena jest elektryczna

Na trwających targach samochodowych we Frankfurcie niekwestionowanym najważniejszym wydarzeniem jest premiera Volkswagena ID.3. To pierwszy model tej marki powstały od podstaw jako auto elektryczne. Stanowi on zapowiedź wielkich zmian w tym koncernie. Co to oznacza dla klientów Volkswagena i wszystkich Polaków opowiada Hubert Niedzielski, kierownik PR marki Volkswagen w Polsce.

Wraz z premierą ID.3 Volkswagen rozpoczął swoją elektryczną transformację. Zmieni się zarówno wygląd przyszłych modeli Volkswagena, jak i ich napęd. Do 2025 roku ten niemiecki koncern ma być największym producentem samochodów elektrycznych na świecie. Do tego czasu w swojej ofercie Volkswagen będzie miał już ponad dwadzieścia bezemisyjnych modeli w swojej ofercie, które znajdą ponad milion nabywców. Co to oznacza dla polskich klientów marki oraz dla środowiska dowiesz się z wywiadu przeprowadzonego podczas premiery ID.3 we Frankfurcie.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Astronauta, koń i obsesja inżynierów – Japończycy z Mazdy uczą, jak skonstruować samochód idealny Niechciani klienci Mercedesa. Kim Dzong Un nie jest pierwszy Porsche uruchamia w Polsce program Masters. Udział w nim to spełnienie marzeń Volkswagen pokazał nowego Caddy. 5 powodów dlaczego moim zdaniem odniesie sukces W podróży z Peugeot 308 - odcinek pierwszy: przegląd Pokaz Volvo V60 plug-in hybrid - relacja Škoda i 4x4: prawdziwy napęd Wsiądź za kierownice modeli Škody pokazywanych w Genewie – wirtualny spacer Wyniki 24h Le Mans 2019: to nie był spektakl jednego aktora Škoda 4x4 Driving Experience – doświadczyć napędu na cztery koła - relacja Komfort nie do podrobienia. Mazda 6 z dużym silnikiem na autostradzie Hyundai KONA prezentuje: EMOCJA

Popularne w tym tygodniu:

Mercedes-AMG SL 63 i EQS 53 już w Polsce. Na żywo robią jeszcze większe wrażenie