Przyszłość Volkswagena jest elektryczna

Na trwających targach samochodowych we Frankfurcie niekwestionowanym najważniejszym wydarzeniem jest premiera Volkswagena ID.3. To pierwszy model tej marki powstały od podstaw jako auto elektryczne. Stanowi on zapowiedź wielkich zmian w tym koncernie. Co to oznacza dla klientów Volkswagena i wszystkich Polaków opowiada Hubert Niedzielski, kierownik PR marki Volkswagen w Polsce.

Wraz z premierą ID.3 Volkswagen rozpoczął swoją elektryczną transformację. Zmieni się zarówno wygląd przyszłych modeli Volkswagena, jak i ich napęd. Do 2025 roku ten niemiecki koncern ma być największym producentem samochodów elektrycznych na świecie. Do tego czasu w swojej ofercie Volkswagen będzie miał już ponad dwadzieścia bezemisyjnych modeli w swojej ofercie, które znajdą ponad milion nabywców. Co to oznacza dla polskich klientów marki oraz dla środowiska dowiesz się z wywiadu przeprowadzonego podczas premiery ID.3 we Frankfurcie.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Statek kosmiczny na drogę Volkswagen I.D. Crozz - tak wygląda przyszłość motoryzacji Nowy 508 bierze na cel VW Arteona. O nowej limuzynie Peugeota z Pascalem Delabarre Frankfurt 2019: to, co najlepsze, było na uboczu, z dala od kolorowych świateł Zostanę bez grosza, ale spełniony: prezenter "Top Geara" Chris Harris o swojej nieuleczalnej pasji do samochodów "Chcieliśmy opowiedzieć historię gran turismo" – o Stingerze z jego twórcą, projektantem Kii Gregorym Guillaume Romet 4E – polska recepta na wysokie ceny paliw [relacja autokult.pl] Dla amatorów szybkiej i terenowej jazdy. Dwie nowe, specjalne wersje Škody Kodiaq Wiosenna konferencja Continentala: opony z mniszka lekarskiego i trudne czasy dla branży oponiarskiej Być jak Walter Röhrl - czyli czego uczą w szkołach jazdy Porsche? Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem” Odkrywamy tajemnice nowego Forda Pumy wraz z jego twórcą