Marcin Łobodziński, 23 sierpnia 2019

Prezenter szuka złodzieja Jaguara XJ. Nagroda 50 tys. zł za pomoc

Tweetnij Komentuj

Znany z programu "Wojny samochodowe" handlarz Paweł Miszta prosi na Facebooku o pomoc w odnalezieniu skradzionego Jaguara XJ. Co ciekawe, kilka dni wcześniej udało mu się odzyskać BMW 640i właśnie dzięki Facebookowi.

O tym, jak wielka jest siła społeczności Facebooka, przekonały się już setki osób. W tym takie, którym skradziono samochód. Przykładem tego jest Paweł Miszta, bohater programu TVN Turbo "Wojny samochodowe". 20 sierpnia przed południem zamieścił post z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionego BMW, a już wieczorem auto się odnalazło.

Niedługo później, bo 22 sierpnia, zamieścił podobny post, ale dotyczący jaguara. Skradziony samochód to model XJ najnowszej generacji. Auto jest koloru granatowego i stoi na grafitowym felgach. W poście na Facebooku podano również numer rejestracyjny limuzyny.

Za pomoc w odzyskaniu samochodu oferowana jest nagroda 50 tys. zł ponieważ samochód nie ma ubezpieczenia AC. Znalazca proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr 602 658 524.

Źródło: wp.pl

Tagi: Jaguar Jaguar XJ

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

< Przejdź na wp.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .