Znamy lokalizację warszawskiego salonu Pagani. Niespodzianek nie ma

Znamy lokalizację warszawskiego salonu Pagani. Niespodzianek nie ma23.12.2021 09:01
Warszawski salon ma być gotowy przed końcem 2022 roku (zdjęcie ilustracyjne)
Warszawski salon ma być gotowy przed końcem 2022 roku (zdjęcie ilustracyjne)
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Pagani

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Pagani zamierza otworzyć swoje oficjalne przedstawicielstwo w Polsce, a konkretniej w Warszawie. Teraz poznaliśmy lokalizację planowanego salonu, która raczej nie zaskakuje.

Polski salon Pagani Automobili będzie zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Wirażowej 21. Dokładnie pod tym samym adresem istnieje placówka Ferrari Warszawa. Decyzja o dystrybucji obu marek w jednym miejscu nie powinna dziwić, gdyż za obie odpowiada w Polsce ten sam podmiot, jakim jest Grupa Pietrzak.

Ciekawostką, która raczej nie miała wpływu na decyzję, jest też fakt, że Ferrari i Pagani łączy to samo pochodzenie — włoska prowincja Modena.

Debiut Pagani w Polsce przypada w interesującym okresie. W 2022 roku zakończy się produkcja Huayry R, a w ostatnim kwartale powinniśmy poznać zupełnie nowy model, który będzie trzecią propozycją w historii marki, a zarazem pierwszym pagani oferowanym przez warszawski salon.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowy obiekt, zlokalizowany tuż obok istniejącej placówki Ferrari, powstanie jeszcze w 2022 roku.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)