Zęby bobra w twoim E60? Chińczycy mają rozwiązanie za 1200 zł

Zęby bobra w twoim E60? Chińczycy mają rozwiązanie za 1200 zł07.04.2021 07:23
Prawda, że piękne?
Prawda, że piękne?
Źródło zdjęć: © fot. taobao

Masz stare BMW i chcesz je unowocześnić? Może marzy ci się kontrowersyjny grill z nowszych modeli znany też jako bobrze zęby? Z pomocą jak zwykle w takich przypadkach przychodzą Chińczycy, którzy oferują zestawy do wizualnej konwersji przodu starego E60 w nowe M3.

Dawno żaden stylistyczny trend nie budził tylu kontrowersji co ogromne nerki stosowane w nowych modelach BMW. Bawarski producent zdaje się jednak tym nie przejmować, a główni styliści tłumaczą, że właśnie tego pragną klienci. Czy wszyscy? W Europie niekoniecznie, ale np. w Chinach bobrze zęby zdają się mieć wielu zwolenników.

Do tego stopnia, że na tamtejszym rynku zaczęły pojawiać się akcesoryjne zderzaki do starszych modeli BMW, mające upodobnić je do nowszych konstrukcji. Pierwsze skrzypce grają tu oczywiście ogromne nerki, które sprawią, że leciwe E60 będzie wyglądać (prawie) jak nowe M4. A że taki zderzak pasuje do reszty nadwozia jak pięść do nosa - któż by się tym przejmował... Chętnych raczej i tak nie zabraknie.

Zderzak do BMW E60
Źródło zdjęć: © fot. taobao
Zderzak do BMW E60

Póki co wielkie nerki można kupić na lokalnym portalu aukcyjnym taobao. Nie zdziwcie się jednak, jeśli wkrótce znajdziecie je również na aliexpress, a stąd już niedaleka droga do innych zakątków globu, wliczając w to Europę. Czas pokaże, czy wirus borzych zębów zaatakuje również E60 nad Wisłą. Mam nadzieję, że nie, choć niska cena na poziomie 2500 juanów (niecałe 1200 zł) może być dla niektórych kusząca.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)