Wypadek na DK2 pod Kałuszynem. Tworzą się korki w obu kierunkach

Wypadek na DK2 pod Kałuszynem. Tworzą się korki w obu kierunkach

Zdjęcie ilustracyjne niezwiązane z tematem
Zdjęcie ilustracyjne niezwiązane z tematem
Źródło zdjęć: © fot. policja
Aleksander Ruciński
11.10.2021 10:14, aktualizacja: 14.03.2023 14:47

Na DK2 między Mińskiem Mazowieckim i Siedlcami doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak informuje GDDKiA to 533. kilometr drogi, niedaleko wjazdu na autostradę A2. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin i z pewnością wpłyną na ruch w okolicy.

GDDKiA informuje na mapie zdarzeń drogowych, że pod Kałuszynem doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Zgłoszenie dotyczące zdarzenia wpłynęło 11.10.2021 o godz. 11.49, a planowane utrudnienia mogą potrwać co najmniej 2 godziny.

Z dostępnych informacji wynika, że na trasie tworzą się korki w obu kierunkach - zarówno w stronę Siedlec, jak i Mińska Mazowieckiego. Z uwagi na bliskość węzła łączącego DK2 z autostradą A2, można spodziewać się utrudnień również na trasie szybkiego ruchu.

Lokalizacja wypadku
Lokalizacja wypadku© fot. GDDKiA

Wiadomo, że droga została zablokowana. Według nieoficjalnych informacji doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne. W akcji bierze udział helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak informuje OSP Kałuszyn, droga jest zablokowana. Zorganizowano objazd przez miejscowości Przytoka, Kazimierzów, Kałuszyn centrum, Olszewice, Mrozy, Cegłów, Mińsk Mazowiecki.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)