Wylicytuj przejażdżkę Porsche 911 GT3 RS i pomóż Marcelowi

Wylicytuj przejażdżkę Porsche 911 GT3 RS i pomóż Marcelowi06.11.2020 15:07
Porsche 991 GT3 RS
Porsche 991 GT3 RS
Źródło zdjęć: © fot. Mariusz Zmysłowski

Marcel walczy z poważnym nowotworem, a jego rodzice starają się zebrać środki na wykonanie operacji w Stanach Zjednoczonych. Również możecie mu pomóc, łącząc pożyteczne z przyjemnym. Każdy może wziąć udział w licytacji, by móc przejechać się Porsche 911 GT3 RS.

Marcel Samol jest wojownikiem. Na początku roku walczył ze złośliwym guzem mózgu, ale operacja w Stanach Zjednoczonych, kosztowna rehabilitacja oraz kontrole pozwoliły na opanowanie sytuacji i powrót do kraju. Przynajmniej w teorii. Po 4 miesiącach koszmar rodziny powrócił, a Marcel ponownie musi rozpocząć leczenie. Im szybciej, tym lepiej. Terapia w Polsce nie jest dostępna, co oznacza kolejne dalekie podróże. Do tego potrzebne są pieniądze.

Trwa oficjalna zbiórka, by pomóc chłopcu. Poza tym internauci zbierają się też w grupy, które starają się pomóc. Jedna z osób zaproponowała godzinną przejażdżkę (jako pasażer) lub 20-minutową sesję w Porsche 911 GT3 RS na torze Poznań. Termin jest oczywiście do ustalenia. Wbrew pozorom nawet po takiej zwykłej przejażdżce "na prawym" można się nieźle zmęczyć!

Porsche 911 GT3 RS (911.2) ma 520 KM i przyspiesza do setki w 3,2 s. To auto zaprojektowane na tor, które tylko przez przypadek otrzymało homologację drogową. Licytacja wystartowała od 200 zł, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)