Więcej detali Škody Kodiaq

Więcej detali Škody Kodiaq
Marcin Łobodziński

14.08.2016 13:23, aktual.: 01.10.2022 22:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak jak zapowiadaliśmy przed weekendem, można było oczekiwać w niedługim czasie większej ilości zdjęć czy ilustracji nowej Škody Kodiaq. Oto one.

Na autoforum.cz, niedługo po oficjalnej prezentacji kilku ilustracji od Škody, pojawiły się kolejne, pokazujące więcej detali dużego SUV-a czeskiego producenta. Jedną z najważniejszych jest pogląd na auto z profilu bocznego, zarówno ogólny w całości jak i w detalach. Tak samo pokazano również przedni i tylny pas. Zasadniczo poskładanie wszystkich ilustracji w jedną daje nam komplet informacji o wyglądzie zewnętrznym Kodiaqa.

Obraz

Teraz już wiemy, że nie różni się znacząco od swojego koncepcyjnego odpowiednika VisionS, zaprezentowanego w Genewie. Widzimy jak zwykle w przypadku Škody, przerośnięty samochód z ogromną ilością przestrzeni w kabinie. Tył stylistycznie nie odbiega mocno od Superba Combi. Ważne jednak, że auto nie jest zbyt podobne do kompaktowego Seata Ateca czy Volkswagena Tiguana, choć płyta podłogowa jest przeniesiona właśnie z tych modeli. Platformę MQB przystosowano w taki sposób, by stworzyć 4,7-metrowego, 7-osobowego SUV-a, idealnego na dalekie wypady za miasto.

Obraz

Teraz gdy już wiemy jak wygląda samochód, pozostaje czekać na oficjalne zdjęcia Škody, przed oficjalną premierą. Z pewnością się takie pojawią w najbliższych dniach, ponieważ Czesi nie mają już niczego do ukrycia. Poza kabiną, która wciąż pozostaje wielką tajemnicą, choć nie spodziewamy się tu absolutnie żadnej rewolucji i nie grozi nam efekt zaskoczenia.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)