Wideorejestrator Toyoty debiutuje w Yarisie Cross. Będzie też w innych modelach

Wideorejestrator Toyoty debiutuje w Yarisie Cross. Będzie też w innych modelach

Estetyczny montaż to jedna z zalet oferty
Estetyczny montaż to jedna z zalet oferty
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Toyota
Aleksander Ruciński
12.12.2022 11:32, aktualizacja: 12.12.2022 13:55

Toyota uzupełnia listę opcji Yarisa Crossa o integralny wideorejestrator, który wydaje się być ciekawą alternatywą dla akcesoryjnych urządzeń dostępnych w sklepach.

Wideorejestrator to bez wątpienia urządzenie, które przydaje się wielu kierowcom. Niestety estetyka i łatwość montażu akcesoryjnych zestawów często pozostawiają wiele do życzenia. Są jednak alternatywy w postaci opcji oferowanych przez producentów aut.

Toyota pokazała właśnie opcjonalny wideorejestrator dla modelu Yaris Cross. To proste urządzenie podłączone bezpośrednio do pokładowego zasilania, bez konieczności wykorzystywania złącza USB czy 12V.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kamera działająca w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s lub 720p i 60 kl./s zapewnia 140-stopniowy kąt widzenia i automatyczne nagrywanie po uruchomieniu pojazdu. Pliki są zapisywane na karcie SD, a dostęp do nich można uzyskać także za pośrednictwem aplikacji na smartfony Android i iOS.

Urządzenie debiutuje na liście opcji Toyoty z promocyjną ceną 1290 zł (zamiast 1829 zł). Na razie jest dostępne tylko dla Yarisa Crossa. Producent nie wyklucza jednak poszerzenia oferty na inne modele.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)