Volvo UK wprowadza darmowe naprawy opon i szyb. Wszystko dla bezpieczeństwa

Volvo UK wprowadza darmowe naprawy opon i szyb. Wszystko dla bezpieczeństwa

Brytyjskie serwisy Volvo są otwarte także dla starszych modeli
Brytyjskie serwisy Volvo są otwarte także dla starszych modeli
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Volvo
Aleksander Ruciński
03.02.2022 08:38, aktualizacja: 14.03.2023 13:28

Brytyjscy właściciele volvo mający problemy z oponami lub szybami w swoim pojeździe od teraz mogą skorzystać z darmowej pomocy autoryzowanych serwisów. To pionierski program, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa na tamtejszych drogach.

Stare czy nowe, zadbane lub mniej - każde volvo zarejestrowane w Wielkiej Brytanii zostanie ciepło przyjęte przez autoryzowane serwisy marki, które za darmo naprawią niewielkie uszkodzenia szyb lub opon.

"Pierwsza w branży bezpłatna usługa naprawy ma na celu zapewnienie właścicielom volvo bezpiecznego powrotu na drogi tak szybko, jak to możliwe" - możemy przeczytać w komunikacie brytyjskiego oddziału.

Program darmowych napraw dotyczy np. przebitej opony lub niewielkich odprysków na przedniej szybie. W przypadku poważniejszych problemów, wymagających wymiany opony lub szyby naprawa będzie oczywiście odpłatna.

"Oprócz zmniejszenia uciążliwości drobnych uszkodzeń, nowa usługa pomoże nam utrzymać samochody w lepszym stanie i tym samym poprawić bezpieczeństwo ich użytkowania. Cenimy kierowców volvo, niezależnie od tego, jak starym modelem jeżdżą. Dlatego chcemy, by zawsze byli bezpieczni i mobilni" - powiedział Kristian Elvefors, dyrektor zarządzający Volvo UK.

Pamięć o użytkownikach starszych aut to bez wątpienia postawa godna naśladowania. Raczej nikt nie miałby nic przeciwko temu, by inni producenci poszli tą samą drogą.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)