Tak będzie wyglądać nowa Toyota Avensis?

Tak będzie wyglądać nowa Toyota Avensis?

Tak będzie wyglądać nowa Toyota Avensis?
Jacek Filipek
09.07.2008 15:00, aktualizacja: 02.10.2022 14:43

Toyota Avensis jest flagową limuzyną koncernu, choć funkcję tę miał pełnić inny model (Camry), to został on wycofany w 2004 ze względu na niską sprzedaż. Obceny na rynku model Avensis, pojawił się w sprzedaży w 2003 roku, a dwa lata później przeszedł niewielki lifting. Pomimo, że auto cieszy się popularnością wśród klientów, nie jest konkurencyjne z nowszymi modelami w tym segmencie. Konstruktorzy pracują więc nad nową wersją modelu, która zostanie oficjalnie zaprezentowana najprawdopodobniej podczas tegorocznych jesiennych targów samochodowych w Paryżu.

Kilka miesięcy po premierze samochód trafi do europejskiej sieci sprzedaży Toyoty jako klasyczny sedan i obszerne kombi. Koncern skrzętnie skrywa przed dziennikarskimi paparazzi nową Avensis pod warstwami taśm maskujących. Jej wygląd wciąż pozostaje tajemnicą.

Dziennikarzom carscoop  udał się dotrzeć do cyfrowej wizualizacji przedstawiającej jej ostateczny wygląd. Moim zdaniem jeśli tak ma wyglądać nowa Avensis, Volkswagen, Ford i Citroen mogą spać spokojnie.

Źródło: carscoop

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)