Pogrzebowy karawan na bazie Imprezy - w sam raz na ostatnią drogę fanów motoryzacji

Pogrzebowy karawan na bazie Imprezy - w sam raz na ostatnią drogę fanów motoryzacji07.07.2020 07:53
Subaru Impreza to karawan, jak żaden inny.
Subaru Impreza to karawan, jak żaden inny.
Źródło zdjęć: © fot. mat. prasowe / facebook

Pogrzebowe karawany zazwyczaj powstają na bazie dość nudnych samochodów klasy średniej i wyższej. Istnieją jednak ciekawe odstępstwa od tej reguły, czego dowodem jest Subaru Impreza z Wielkiej Brytanii, będące idealną propozycją na pogrzeb wielbiciela motoryzacji.

Ostatnia droga przy akompaniamencie bulgoczącego boksera jest z pewnością znacznie ciekawszą propozycją niż podróż Mercedesem Klasy E lub BMW z dieslem pod maską. I choć mogłoby się wydawać, że po śmierci już nie zrobi nam to różnicy, jakoś przyjemniej byłoby umierać, wiedząc, że do grobu zawiezie nas nietuzinkowe auto.

Jeden z mieszkańców brytyjskiego Midlands najwyraźniej zdał sobie z tego sprawę, czego wynikiem jest właśnie opisywane Subaru Impreza. Auto może wynająć każdy, komu zależy by jego bliscy, którzy mieli benzynę we krwi, godnie pożegnali się z tym światem.

Poza wspaniałym dźwiękiem benzynowego boksera samochód wyróżnia się także rajdowym malowaniem Subaru i napędem na cztery koła, który powinien poradzić sobie na każdym, nawet najbardziej błotnistym cmentarzu.

Z tego co nam wiadomo, jest to pierwszy taki projekt, ale kto wie, może Impreza z Midlands zainspiruje kolejnych specjalistów od funeraliów, którzy stworzą np. alternatywę w postaci Lancera Evo. Przyznacie, że to byłoby naprawdę coś...

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)