Później niż konkurencja, za to bez limitu tankowań. Kolejna stacja wprowadza promocję

Później niż konkurencja, za to bez limitu tankowań. Kolejna stacja wprowadza promocję

Kierowcy mogą liczyć na 30 gr obniżki
Kierowcy mogą liczyć na 30 gr obniżki
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / shell
Aleksander Ruciński
15.07.2022 08:29, aktualizacja: 13.03.2023 16:35

Do listy stacji oferujących duże obniżki dla swoich klientów oficjalnie dołącza Shell. Tak, jak u większości konkurentów zaoszczędzimy nawet 30 groszy na litrze, ale na lepszych warunkach. Jakich?

Najpierw był Orlen, który wprowadził 30-groszowe obniżki pod koniec czerwca. W kolejnych dniach w ślady państwowego koncernu poszły również inne stacje, oferujące podobne rabaty. Na liście brakowało jednak Shella, który ograniczył się jedynie do wtorkowych i czwartkowych akcji z paliwami premium w cenie zwykłych. Teraz Shell wprowadza również promocję na standardowe paliwa. Obowiązuje ona każdego dnia do 31 sierpnia 2022 roku.

Oferta jest skierowana dla obecnych i nowych klientów uczestniczących w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Kierowcy mogą liczyć na obniżkę w wysokości 30 gr za litr przy zakupie benzyny bezołowiowej 95 i standardowego ON.

Oczywiście obowiązują pewne kryteria. Są one jednak mniej restrykcyjne niż u większości konkurentów. Jednorazowo można zatankować do 50 litrów paliwa. Nie ma jednak żadnych limitów dotyczących częstotliwości tankowań. To dobra wiadomość dla klientów, którzy jeżdżą sporo, a co za tym idzie często tankują swoje auto. Promocja nie obowiązuje przy płatnościach kartami paliwowymi.

Co warte odnotowania, nowa promocja nie oznacza rezygnacji z dotychczasowej akcji dotyczącej paliw V-Power dostępnych w cenie zwykłych, we wtorki (benzyna) i czwartki (diesel). Rzecz jasna, z uwagi na to, że obniżka 30 gr. dotyczy paliw standardowych, promocje nie łączą się.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)