Później niż konkurencja, za to bez limitu tankowań. Kolejna stacja wprowadza promocję

Później niż konkurencja, za to bez limitu tankowań. Kolejna stacja wprowadza promocję15.07.2022 08:29
Kierowcy mogą liczyć na 30 gr obniżki
Kierowcy mogą liczyć na 30 gr obniżki
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / shell

Do listy stacji oferujących duże obniżki dla swoich klientów oficjalnie dołącza Shell. Tak, jak u większości konkurentów zaoszczędzimy nawet 30 groszy na litrze, ale na lepszych warunkach. Jakich?

Najpierw był Orlen, który wprowadził 30-groszowe obniżki pod koniec czerwca. W kolejnych dniach w ślady państwowego koncernu poszły również inne stacje, oferujące podobne rabaty. Na liście brakowało jednak Shella, który ograniczył się jedynie do wtorkowych i czwartkowych akcji z paliwami premium w cenie zwykłych. Teraz Shell wprowadza również promocję na standardowe paliwa. Obowiązuje ona każdego dnia do 31 sierpnia 2022 roku.

Oferta jest skierowana dla obecnych i nowych klientów uczestniczących w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Kierowcy mogą liczyć na obniżkę w wysokości 30 gr za litr przy zakupie benzyny bezołowiowej 95 i standardowego ON.

Oczywiście obowiązują pewne kryteria. Są one jednak mniej restrykcyjne niż u większości konkurentów. Jednorazowo można zatankować do 50 litrów paliwa. Nie ma jednak żadnych limitów dotyczących częstotliwości tankowań. To dobra wiadomość dla klientów, którzy jeżdżą sporo, a co za tym idzie często tankują swoje auto. Promocja nie obowiązuje przy płatnościach kartami paliwowymi.

Co warte odnotowania, nowa promocja nie oznacza rezygnacji z dotychczasowej akcji dotyczącej paliw V-Power dostępnych w cenie zwykłych, we wtorki (benzyna) i czwartki (diesel). Rzecz jasna, z uwagi na to, że obniżka 30 gr. dotyczy paliw standardowych, promocje nie łączą się.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)