Przyjechali na komunię luksusową limuzyną. Kierowcy byli wściekli

Podczas komunii św. przed poznańskim kościołem pojawiła się luksusowa limuzyna
Podczas komunii św. przed poznańskim kościołem pojawiła się luksusowa limuzyna
Źródło zdjęć: © topluxurylimo.com

09.05.2023 12:44, aktual.: 09.05.2023 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Komunie św. z roku na rok odbywają się z coraz większą pompą. Przykładem może być uroczystość w Poznaniu, na którą jedno z dzieci przyjechało drogą limuzyną. To nie spodobało się kierowcom.

O całej sytuacji jako pierwszy poinformował portal epoznan.pl. W niedzielę 7 maja br. pod kościół garnizonowy na ul. Szamarzewskiego w Poznaniu podjechała długa, luksusowa limuzyna. Obok niej rozłożono nawet czerwony dywan. Choć to niecodzienna sytuacja, to wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jedna istotna kwestia. Samochód wjechał na wąską uliczkę pod prąd i zatamował ruch innych pojazdów.

- Żadna tego typu uroczystość nie usprawiedliwia wjazdu pod zakaz oraz tamowania ruchu - podkreślił czytelnik portalu epoznan.pl, którego dziecko również brało udział w uroczystości. Pojazd, który pojawił się przed poznańską świątynią to limuzyna infiniti QX56. Koszt godzinnego wynajmu takiego cacka to ok. 800 złotych. W samochodzie jest miejsce dla 15 osób. Znajdziemy w nim też m.in. barek, duże komfortowe kanapy, lasery czy LED-y.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)