Przyjechali na komunię luksusową limuzyną. Kierowcy byli wściekli

Przyjechali na komunię luksusową limuzyną. Kierowcy byli wściekli

Podczas komunii św. przed poznańskim kościołem pojawiła się luksusowa limuzyna
Podczas komunii św. przed poznańskim kościołem pojawiła się luksusowa limuzyna
Źródło zdjęć: © topluxurylimo.com
09.05.2023 12:44, aktualizacja: 09.05.2023 13:50

Komunie św. z roku na rok odbywają się z coraz większą pompą. Przykładem może być uroczystość w Poznaniu, na którą jedno z dzieci przyjechało drogą limuzyną. To nie spodobało się kierowcom.

O całej sytuacji jako pierwszy poinformował portal epoznan.pl. W niedzielę 7 maja br. pod kościół garnizonowy na ul. Szamarzewskiego w Poznaniu podjechała długa, luksusowa limuzyna. Obok niej rozłożono nawet czerwony dywan. Choć to niecodzienna sytuacja, to wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jedna istotna kwestia. Samochód wjechał na wąską uliczkę pod prąd i zatamował ruch innych pojazdów.

- Żadna tego typu uroczystość nie usprawiedliwia wjazdu pod zakaz oraz tamowania ruchu - podkreślił czytelnik portalu epoznan.pl, którego dziecko również brało udział w uroczystości. Pojazd, który pojawił się przed poznańską świątynią to limuzyna infiniti QX56. Koszt godzinnego wynajmu takiego cacka to ok. 800 złotych. W samochodzie jest miejsce dla 15 osób. Znajdziemy w nim też m.in. barek, duże komfortowe kanapy, lasery czy LED-y.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)