O, kolejny wyciek zdjęć Toyoty Supry. Tajemnicą już jest tylko wnętrze auta

O, kolejny wyciek zdjęć Toyoty Supry. Tajemnicą już jest tylko wnętrze auta

Zagadka rozwiązana. Tak wygląda nowa Toyota Supra
Zagadka rozwiązana. Tak wygląda nowa Toyota Supra
Źródło zdjęć: © Fot. Forum SupraMkV.com
Michał Zieliński
02.01.2019 11:02, aktualizacja: 28.03.2023 12:15

Jest styczeń 2019 roku, a więc w tym miesiącu już oficjalnie zobaczymy nową Toyotę Suprę. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, więc wyciekła kolejna porcja zdjęć japońskiego auta. Miejmy nadzieję, że to już ostatni raz.

Widzieliśmy już zdjęcie przodu nowej Toyoty Supry, było też zdjęcie tyłu. Zdradzały sporo, ale nie widać było na nich całego auta. Ten zobaczyliśmy dopiero, gdy do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia reklamujące powracający do salonów model.

Wszystko za sprawą błędu na niemieckiej stronie producenta. Jeden z użytkowników forum SupraMkV.com po zapisaniu się na listę oczekujących dostał maila, w którego treści były zdjęcia niezamaskowanego samochodu. Wygląd zgadza się z tym, co widzieliśmy na wcześniejszych przeciekach.

Auto budzi mieszane uczucia
Auto budzi mieszane uczucia© Fot. Forum SupraMkV.com

Trzeba przyznać, że nowa Supra podzieliła komentujących. Niektórzy zarzucają sportowej toyocie kiepskie proporcje, inni twierdzą, że wygląda niezwykle agresywnie i muskularnie. Nie można jej odmówić licznych nawiązań do konceptu FT-1 z 2014 roku.

Warto zwrócić uwagę na zapis nazwy. Wygląda na to, że samochód oficjalnie będzie nazywał się Toyota GR Supra. Te dwie literki to skrót od Gazoo Racing, czyli oddziału odpowiedzialnego za robienie ostrzejszych wersji aut. Wcześniej spekulowano, że Supra będzie sprzedawana właśnie pod marką Gazoo, ale jak widać logo Toyoty zostało na miejscu.

Skoro już wiemy, jak z zewnątrz będzie wyglądać auto, możemy przejść do wyczekiwania pierwszych zdjęć kabiny. Podobno ma przypominać to z BMW Z4, ale być jeszcze ciaśniejsze niż w niemieckim kuzynie. Jak będzie naprawdę, przekonamy się 15 stycznia podczas salonu samochodowego w Los Angeles. Lub trochę wcześniej, jeśli będzie kolejny wyciek.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)