Kia wystrzeliła jak z katapulty. Nagranie to hit internetu

Kia wystrzeliła jak z katapulty. Nagranie to hit internetu

To jeden z najdziwniejszych wypadków ostatnich lat
To jeden z najdziwniejszych wypadków ostatnich lat
Źródło zdjęć: © Twitter | Anoop
Aleksander Ruciński
27.03.2023 09:35, aktualizacja: 27.03.2023 11:03

Mamy rok 2023, a latające samochody to wciąż pieśń przyszłości. Są jednak pewne wyjątki, czego dowód stanowi niedawne nagranie z amerykańskiej autostrady. Niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że mała kia dosłownie wzbiła się w powietrze.

Nagranie pochodzące z pokładowej kamery tesli stało się hitem sieci. To zrozumiałe, gdyż nieczęsto widzi się takie sytuacje. Autostradowa sielanka w zaledwie kilka sekund przeistacza się w film sensacyjny z najlepszymi scenami kaskaderskimi. Niestety dla kierowcy kii, to nie kino, lecz rzeczywistość. Zresztą, zobaczcie sami.

Kierowca jadący soulem miał potężnego pecha. Koło, które odpadło z pickupa jadącego po prawej, dosłownie katapultowało kię w powietrze. Sądząc po tym, jak blisko siebie jechały oba auta, "ofiara" mogła nie być świadoma zagrożenia. Wyobraźcie sobie, że jedziecie spokojnie autostradą i nagle wzbijacie się w powietrze. Z pewnością jest to sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Jak wynika z relacji świadków, kierowca kii wyszedł z auta o własnych siłach. Sprawa jest w toku, lecz bardzo prawdopodobne, że winnym całego zamieszania będzie szofer z pickupa, gdyż to właśnie z jego auta odpadło koło.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)