Jenson Button z McLarenem w 2014

Jenson Button z McLarenem w 2014

Jenson Button
Jenson Button
Bartosz Pokrzywiński
20.09.2013 10:00, aktualizacja: 08.10.2022 13:27

Przygotowania do Grand Prix Singapuru i sesje treningowe przyniosły kolejne informacje dotyczące rynku transferowego. Wygląda na to, że w przyszłym sezonie skład zespołu McLarena się nie zmieni.

Piątki przed weekendami wyścigowymi sprzyjają powstawaniu nowych plotek, a także wyciąganiu od kierowców informacji. Jednej z telewizji udało się wypytać Jensona Buttona o jego najbliższą przyszłość.

Mistrz świata z 2009 roku potwierdził, że w sezonie 2014, kiedy to w Formule 1 pojawią się nowe, turbodoładowane jednostki napędowe, wciąż będzie reprezentował barwy zespołu z Woking. Co ciekawe, McLaren oficjalnie nie podał jeszcze żadnej informacji na ten temat, a zawsze to zespół daje zielone światło do podawania tego typu wieści.

Jenson Button nie chciał jednak zdradzić, co będzie robił w sezonie 2015. Dlaczego jest to tak istotne? Honda zapowiedziała, że w 2015 roku wraca do królowej sportów motorowych, by dostarczać jednostki napędowe dla zespołu McLarena.

Obecnie spekuluje się, że do ekipy McLaren-Honda dołączy Fernando Alonso. To jednak tylko spekulacje i należy podchodzić do nich z dystansem. Prawie pewne jest natomiast, że również Sergio Perez zostanie w McLarenie w przyszłym roku.

Źródło: DzielPasję

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)