Ford Explorer w pakiecie z PlayStation 5 - świąteczny prezent dla hiszpańskich klientów

Ford Explorer w pakiecie z PlayStation 5 - świąteczny prezent dla hiszpańskich klientów21.12.2020 09:06
PlayStation 5 to ukłon Forda w stronę hiszpańskich klientów.
PlayStation 5 to ukłon Forda w stronę hiszpańskich klientów.
Źródło zdjęć: © fot. Filip Buliński / mat. prasowe

Wasze PlayStation 5 nie dotarło na czas? Trudno się temu dziwić, skoro Ford wykupił sporą część produkcji. Teraz dorzuca nowe konsole do każdego Explorera zakupionego w Hiszpanii. Biorąc pod uwagę ogromny popyt na PS5, to świetna, marketingowa decyzja.

Cennik Explorera startuje w Hiszpanii od kwoty 71 510 euro. To sporo pieniędzy, więc dorzucenie konsoli wartej raptem kilkaset euro nie wydaje się ofertą życia. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę problemy z dostępnością PlayStation w sklepach, propozycja Forda wydaje się całkiem ciekawa.

Hiszpański oddział marki nie pochwalił się liczbą oferowanych konsol. Oficjalnie akcja potrwa do końca marca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Nie zdziwcie się, jeśli to drugie nastąpi szybciej. Zastanawiacie się, jakim cudem Ford pozyskał tak trudno dostępny sprzęt? Odpowiedź jest prosta - amerykański producent od lat współpracuje z Sony, które dostarcza mu m.in. systemy audio.

Według oficjalnych źródeł skorzystanie z oferty Forda jest obecnie jednym z najłatwiejszych, (ale i najbardziej kosztownych) sposobów na kupienie PlayStation 5 w Hiszpanii. Konsola zadebiutowała tam 19 listopada i natychmiast została wyprzedana. Podobnie było z kolejnymi partiami. Niebawem sytuacja powinna się nieco ustabilizować, ale jeśli szukacie SUV-a i chcielibyście mieć PS5, można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)