To nie żart. Ciężarówka wiozła jedną na drugiej z trzecią

To nie żart. Ciężarówka wiozła jedną na drugiej z trzecią

Nietypowy transport w Wielkiej Brytanii
Nietypowy transport w Wielkiej Brytanii
Źródło zdjęć: © 40ton.net
Marcin Łobodziński
07.03.2024 07:24, aktualizacja: 07.03.2024 09:47

Karkołomny transport w Wielkiej Brytanii zatrzymała lokalna policja. Ciężarówka z ciężarówką, która miała na sobie ciężarówkę z pickupem miały jechać prawdopodobnie do Afryki. Okazało się, że bez ważnego badania technicznego.

Jak donosi serwis 40ton.net, w hrabstwie Derbyshire zatrzymano dość nietypowy transport, jak na zdjęciu. Wszystkie trzy ciężarówki to DAF-y, a na samym szczycie widzimy toyotę hilux.

Po zatrzymaniu ciągnika siodłowego z naczepą wezwano na miejsce DVSA, czyli brytyjską inspekcję transportową. Jej funkcjonariusze zakazali dalszej jazdy i wszczęli postępowanie, ponieważ transport był niebezpieczny, stwierdzono usterki techniczne w ciągniku, a naczepa nie miała ważnego badania technicznego.

40ton.net zwróciło uwagę na cztery poziomy resorowania w transporcie. Poza tym, jaki ma naczepa, resory są jeszcze w stojącej na niej ciężarówce, stojącej na niej drugiej ciężarówce, choć ta ma zdjęte koła i umieszczonym na samym szczycie pickupie. Przez to ładunek musiał być mocno niestabilny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)