BMW Driving Experience startuje w Polsce. Trenuj bezpieczną jazdę za kierownicą BMW!

BMW Driving Experience startuje w Polsce. Trenuj bezpieczną jazdę za kierownicą BMW!

Na szkoleniach pojawia się cała gama pojazdów BMW
Na szkoleniach pojawia się cała gama pojazdów BMW
Źródło zdjęć: © fot. mat. prasowe
Mateusz Lubczański
26.03.2019 15:39, aktualizacja: 28.03.2023 11:28

Bednary, Modlin i tor Silesia Ring – na tych obiektach prowadzone będą szkolenia BMW Driving Experience. Po raz pierwszy w Polsce kierowcy mają okazję doskonalić swoje umiejętności "za kółkiem", prowadząc samochody marki BMW.

Obiektów pozwalających na trening techniki bezpiecznej jazdy przybywa, a razem z nimi pojawiają się ciekawe oferty oficjalnych importerów aut sportowych. Do tej grupy dołączyło BMW Polska, które zaoferuje szkolenia nie tylko dla kierowców prywatnych, ale i dla flot – wszystko w ramach BMW Driving Experience.

Uniwersalne, jednodniowe szkolenie znajdziemy pod nazwą BMW Safety Driving Experience. Jest ono ukierunkowane na doskonalenie techniki jazdy w takich kategoriach jak chociażby hamowanie awaryjne czy kontrola podsterowności. Na obiektach w Bednarach i Modlinie pojawią się wszystkie modele z bawarskiej gamy – od samochodów miejskich po limuzyny.

BMW Driving Experience
BMW Driving Experience© mat. prasowe

Miłośnicy mocniejszych wrażeń z pewnością zainteresują się treningiem na modelach ze stajni M. Jedniodniowe szkolenie BMW M Intensive Training, jak i dwudniowe BMW M Perfection Training odbędą się na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce – Silesia Ringu. Kierowcy będą mogli poznać techniki driftowania, manewrów przy dużych prędkościach czy elementy jazdy torowej.

Szkolenia prowadzone są przez cały rok, a każdy kurs realizowany jest w kilkuosobowej grupie pod okiem doświadczonych instruktorów. W 2017 roku w ramach BMW Driving Experience udało się przeszkolić na świecie aż 120 tys. kierowców.

Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć na stronie BMW Driving Experience.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)