Alpine otwiera nowy salon. W planach większe centrum w stolicy

Alpine otwiera nowy salon. W planach większe centrum w stolicy

Alpine otwiera nowy salon w Warszawie
Alpine otwiera nowy salon w Warszawie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Alpine Warszawa
06.04.2023 13:22, aktualizacja: 06.04.2023 16:30

Alpine oficjalnie otworzyło drugi salon w Polsce. Punkt w Warszawie na ten moment jest salonem butikowym, lecz już w przyszłym roku ma to ulec zmianie. Stolica docelowo zyska nowe centrum motoryzacyjne.

Marka Alpine stawia kolejne poważne kroki w naszym kraju. Do tej pory Francuzi mogli pochwalić się jednym salonem w Katowicach. Teraz zaś oficjalnie ogłoszono powstanie nowego miejsca, w którym będziemy mogli na żywo zapoznać się z ofertą tego producenta. Nowy salon Alpine powstał w Warszawie przy ul. Wirażowej 21. Na razie mowa tu o wersji butikowej, lecz plany są o wiele ambitniejsze.

Zdecydowaliśmy się na wersję butikową, właśnie dlatego, aby miłośnicy Alpine, których w Polsce przybywa, już teraz mieli szansę na bliskie spotkania z marką w nowej lokalizacji

Mateusz Widuchmarketing manager Alpine Pietrzak

Od momentu reaktywacji marki w 2017 roku, Alpine próbuje przebić się na obecnie bardzo konkurencyjnym rynku. Poza modelem A110, który w Warszawie będzie dostępny w czterech wersjach, planowane są nowe konstrukcje, które mają rozwinąć gamę modelową producenta. W salonie w Warszawie możliwe będzie zobaczenie poszczególnych wersji Alpine A110 na żywo i umówienie się na jazdy testowe.

Alpine otwiera nowy salon w Warszawie
Alpine otwiera nowy salon w Warszawie© Materiały prasowe | Alpine Warszawa

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się salon Ferrari, a teraz także i Alpine, już w przyszłym roku powstanie o wiele bardziej rozbudowany multibrandowy obiekt na wzór tego z Katowic, który będzie pod swoimi strzechami gromadził samochody innych marek znajdujące się w portfolio Grupy Pietrzak. Poza Ferrari i Alpine jest to jeszcze między innymi Maserati czy Koenigsegg.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)