Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 2

Partner akcji: STAG

Ile kosztuje montaż instalacji LPG? A po montażu, ile właściwie możemy oszczędzić? Sześcioodcinkowa seria, którą poprowadził dla nas Kuba Jankowski, odpowiada na te i inne skomplikowane pytania, które zadają sobie ci spośród nas, którzy są o krok od montażu LPG w swoich samochodach.

Na wnikliwe pytania Kuby odpowiada ekspert marki AC — producenta najnowszej generacji instalacji LPG marki STAG — Karol Dobrzycki. Z serii dowiecie się między innymi: jak bardzo ekologiczny jest autogaz, jakie gwarancje daje renomowany producent oraz czym się różnią instalacje najnowszej generacji od tych starszych.

By w pełni zgłębić wszystkie tajemnice LPG, należy śledzić naszą sześcioodcinkową serię: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o instalacjach autogaz, ale baliście się zapytać". Zapraszamy!

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania!

Dla kogo są instalacje autogazu? Czym powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniej instalacji do naszego auta? Sześcioodcinkowa seria, którą…

Partner akcji: STAG

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wywiady:

Anna Gańczarek po Baja Drawsko Pomorskie: "Kawałek Dakaru w Polsce" Twórcy BMW M3 i M4 w szczerym wywiadzie. "Jesteśmy trochę świrnięci" "BMW ocali motoryzację" - wywiad z szefem designu Grupy BMW Adrianem van Hooydonkiem "Stawiamy na elektromobilność, ale nie wycofujemy Mustanga". O przyszłości Forda z prezesem Piotrem Pawlakiem Cyberpunk 2077: Auto Silverhanda to Porsche 911 Turbo. Rozmawialiśmy z twórcami Fabryka e-paliwa na końcu świata. Porsche zdradza mi plan ocalenia silników spalinowych 18-latek wyprzedził ich i wcisnął hamulec. Ewelina Wiercioch mówi, jakiej chce kary Od Moskwicza do Rolls-Royce'a. Życie i samochody Tadeusza Fusa Enrico Fumia w szczerym wywiadzie. Po latach współtwórca Multipli ujawnia prawdę o pracy dla Fiata w latach 90. Mała polska firma robi zabezpieczenia do kół, które nie tylko działają, ale posłużą latami "Decyzję już podjęto za nas". Rozmawiam z Krzysztofem Hołowczycem o przyszłości motorsportu w elektrycznej rajdówce "Był taki moment, kiedy moja idealistyczna wizja tego świata trochę się złamała". Wywiad z Gosią Rdest