Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 2

Partner akcji: STAG

Ile kosztuje montaż instalacji LPG? A po montażu, ile właściwie możemy oszczędzić? Sześcioodcinkowa seria, którą poprowadził dla nas Kuba Jankowski, odpowiada na te i inne skomplikowane pytania, które zadają sobie ci spośród nas, którzy są o krok od montażu LPG w swoich samochodach.

Na wnikliwe pytania Kuby odpowiada ekspert marki AC — producenta najnowszej generacji instalacji LPG marki STAG — Karol Dobrzycki. Z serii dowiecie się między innymi: jak bardzo ekologiczny jest autogaz, jakie gwarancje daje renomowany producent oraz czym się różnią instalacje najnowszej generacji od tych starszych.

By w pełni zgłębić wszystkie tajemnice LPG, należy śledzić naszą sześcioodcinkową serię: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o instalacjach autogaz, ale baliście się zapytać". Zapraszamy!

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania!

Dla kogo są instalacje autogazu? Czym powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniej instalacji do naszego auta? Sześcioodcinkowa seria, którą…

Partner akcji: STAG

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wywiady:

Wywiad z "panem 911". Szef inżynierów Porsche szczerze o swojej pracy, autach sportowych i… elektrycznych Szef Lexusa na Europę ma jasną wizję. "Każdy krok w stronę elektryfikacji musi być pozytywny" Szef Škody: "Powrót do normy w drugiej połowie roku". Podaje też datę, po której nie będzie już tanich aut Jörg Bergmeister wygrał Le Mans, teraz ustawia nowe Porsche 911. Mówi mi, jak się to robi Rozmawiamy z Horacio Paganim o Argentynie, Zondzie i autach elektrycznych. "Ukształtowali mnie rodzice i wojna" "Większość opon do elektryków projektujemy na specjalne zamówienie". Wywiad z Emilio Tiberio z Bridgestone'a Julius Seebach: przyszłość Audi Sport jest elektryczna. Wywiad z szefem producenta modeli RS Polski akcent w świecie Porsche. Thomas Stopka: Bez SUV-ów być może marka już by nie istniała Wywiad z szefem Mini w Europie. Pierre Jalady o przyszłości marki i samochodów w miastach Używane auta drożeją i będą drożeć. To wina nie tylko koronawirusa [wywiad] "Kierowcy DS-ów już nie machają do siebie". Szefowa marki mówi mi, na ile mogą na rynku premium Mała polska firma robi zabezpieczenia do kół, które nie tylko działają, ale posłużą latami

Popularne w tym tygodniu:

Auta elektryczne a sprawa polska. Czy w 2035 roku zabraknie prądu albo pieniędzy?