125 ccm z manualem: oświadczenie firmy Junak

Po tym jak wczoraj Sejm zatwierdził nowelizację dotyczącą możliwości kierowania jednośladami 125 ccm z manualną skrzynią biegów (osoby z kat. B od min. 3 lat), firma Junak wydała oficjalne oświadczenie na ten temat.

To dla nas doskonała wiadomość. Czekamy jedynie na podpis Prezydenta oraz zawarte w ustawie vacatio legis, które trwa 30 dni od opublikowania ustawy w Dzienniku Ustaw. To oznacza, że jeszcze przed wrześniem będzie można poruszać się motocyklami i skuterami 125 cm³, mając wyłącznie prawo jazdy B. Junak posiada w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji dla chcących zamienić cztery kółka na dwa. To doskonale znany Junak 124, Junak 122, Junak 122 RS, Junak 123, Junak 122 Sport czy model 121. Wszystkie są idealne na początek motocyklowej przygody. To za sprawą niskiej masy własnej i dobrej trakcji - mówi Karol Kopytek, zastępca kierownika sprzedaży marki Junak.

W sezonie 2015 Junak zaskoczy Was dodatkowo wieloma nowymi propozycjami w tym segmencie. Prócz nowych motocykli o pojemności 125 ccm pojawią się również skutery. Warto uwzględnić ten fakt, myśląc o zakupie nowego motocykla - dodaje.

Zobacz również: Goodyear - konferencja

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Motocykle:

Pierwsze testy elektrycznego Harleya-Davidsona 125 ccm z manualną skrzynią biegów na kat. B - Sejm przyjął poprawki Senatu Ariel wraca do gry: model Ace debiutuje Honda NC750S - pierwsze wrażenia z jazdy Pierwszy motocykl o pojemności 500 ccm Elektryczny Harley-Davidson LiveWire debiutuje! Na miejską przygodę: Yamaha Xenter 150/125 Duch lat 90. wraca: Honda Urban Tiger Fireblade Elektryczny Harley-Davidson? Wyścigowa historia marki na dwóch kołach: Hesketh 24 600 ccm na kursie: dobrze czy źle? Rozmowa z instruktorem motocyklowym Ducati 1199S Panigale - test motocykla używanego Dla wygody podróżowania: Junak M11 Nowy w rodzinie: Yamaha MT-09 Street Tracker Uliczna wyścigówka: Ronax 500 Z duchem retro: Ducati Scrambler Pierwszy motocykl o pojemności 250 ccm Dwusuwowe nowości Yamahy: YZ85, YZ125 i YZ250 Senat: 125 ccm z manualną skrzynią biegów na kat. B Junak szykuje jednoślady na prawo jazdy kat. B Powrót do gry: Ariel wyprodukuje motocykl Unikatowe motocykle BMW dla każdego Honda NM4 Vultus w wersji turystycznej: NM4-02 Honda CBR300R wjeżdża na rynek