Zcarbonka - polski portfel z włókna węglowego

Od pewnego czasu w modzie są małe, eleganckie portfele, które mieszczą tylko najważniejsze dokumenty i karty. Jeśli uwielbiasz sportowe samochody i cenisz sobie taki minimalizm, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Zcarbonka.

Zcarbonka to portfel wykonany z lekkiego kompozytu. Teraz włókno węglowe stosowane powszechnie w sportach motorowych może trafić do Twojej kieszeni. Dostępny jest z pięcioma kolorami opaski: Midnight, Snow, Sun, Lava i Fire. Wnętrze portfela pokryte jest flokiem, który zabezpiecza karty przed porysowaniem.

Polskiemu zespołowi udało się ruszyć z projektem w formie start-upu, wspomaganego fundowaniem grupowym. Z założonego celu wynoszącego 7 tys. zł, udało im się zebrać 10 957 zł, co pozwoliło wystartować z produkcją stylowego portfela z różnymi kolorami opasek.

Ile kosztuje włókno węglowe w tej eleganckiej formie? Cena portfela wynosi 120 zł.

Zcarbonka — galeria zdjęć

Zobacz również: Tylko na Autokult.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Nowy zegarek Scuderia Ferrari w hołdzie bolidom F1 Oris Audi Sport - nowa edycja zegarka dla miłośników R18 e-tron Najtańsze gadżety najdroższych marek samochodowych [część 1] Stosunek Polaków do samochodów i ich eksploatacji Być jak Steve McQueen - akcesoria twardziela z ekranu [część 1] Pióro Porsche Design P'3135 za 25 tys. euro Dainese Freeman - stylowo i ciepło na motocyklu Zegarki Jamesa Bonda - od Rolexa Submarinera po Omegę Seamastera Specjalizowany zegarek i stoper niemieckiego Sinna Stylowe koszulki i zbiórka na szczytny cel Miki Eleta Timeburner - motocyklowy silnik na rękę Specjalne buty na dekadę współpracy Pumy i Ferrari: Icon Collection Świat Według Clarksona 5: przecież nie proszę o wiele - napisz felieton i wygraj książkę! Seria okularów Aston Martin w gamie Marmy Kurtki inspirowane samochodami zadebiutowały w katalogu Bentleya Nadchodzi Project CARS – pierwsze wrażenie jest niesamowite! Janus Armoured Moto-Rucksack - stylowo i bezpiecznie Rękawiczki do jazdy samochodem - więcej niż gadżet Kup kombinezon Chrisa Hemswortha, który nosił w fimie Rush Selected Jewels Golden Key - podnieś luksus do kwadratu Luksusowe wnętrze prywatnego Jumbo Jeta [wideo] Nowe zegarki Ferrari Hublot Biżuteria z rozbitych Lamborghini i Porsche Leaos Solar – rower z panelami słonecznymi