16 razy wpadła na jeździe bez uprawnień. Teraz znów przesadziła

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Policja
Aleksander Ruciński

30.03.2023 12:40, aktual.: 30.03.2023 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Radomscy policjanci zatrzymali 37-latkę, która może pochwalić się wyjątkową historią przewinień. W ciągu ostatnich 4 lat kobieta była 16-krotnie karana za jazdę bez uprawnień. Sądząc po tym, że wpadła znów, nieprzesadnie przejmuje się przepisami.

W środę 29 marca radomskie funkcjonariuszki prowadziły kontrolę prędkości na ulicy Lubelskiej. Zwróciły uwagę na kierującą oplem, która jechała o 26 km/h za szybko. Postanowiły zatrzymać kobietę do kontroli.

Okazało się, że to nie pierwszy taki wybryk 37-latki. Kartoteka kierującej wyglądała naprawdę bogato. Kobieta nie tylko nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami, ale i była karana za to przewinienie w przeszłości. W latach 2017-2021 zatrzymano ją łącznie 16 razy. Zawsze bez uprawnień.

37-latka przez jakiś czas była też objęta sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, którego obowiązywanie skończyło się miesiąc temu. Jak widać, nie musiała długo czekać na sprawiedliwość.

Za swój lekceważący stosunek do przepisów odpowie przed sądem. Pozostaje mieć nadzieję, że kara w końcu okaże się skuteczniejsza niż poprzednie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)