Znany zespół muzyczny reklamuje Audi A1 w Europie [video]

Znany zespół muzyczny reklamuje Audi A1 w Europie [video]28.08.2010 10:34
Znany zespół muzyczny reklamuje Audi A1 w Europie [video]
Piotr Mazanek

Najnowsze Audi A1 sukcesywnie wkracza na kolejne rynki, w czym pomagają liczne reklamy adresowane do młodzieży, czyli podstawowych odbiorców tego auta. Europejscy nastolatkowie są zakochani w muzyce, dlatego niemiecki koncern zaangażował popularny na Starym Kontynencie zespół do reklamowania swojego produktu. Tym muzycznym bandem jest...

... TOKIO HOTEL! Wybór właśnie tego zespołu nie może jednak dziwić, nawet jeśli większość czytelników uważa, że chłopaki reprezentują niski poziom. Bill i Tom Kaulitz są szeroko rozpoznawalni i zrzeszają w fanklubach miliony młodych ludzi, dlatego bez cienia wątpliwości mogę stwierdzić, że dobrze rozreklamują nowe Audi A1 (przynajmniej wśród swoich fanów). Reklama z muzycznymi braćmi to nic innego jak krótki wyścig i sesja fotograficzna ze spersonalizowanymi A1 w roli głównej.

Gwoli przypomnienia Audi A1 swój debiut ma już dawno za sobą, oficjalne dane o tym samochodzie podawaliśmy już w lutym. Samochód charakteryzuje mnogość opcji; klient może dowolnie wybierać źródło mocy spośród dwóch wersji silnika diesla i dwóch wersji silników benzynowych. Każde auto jest wyposażone w bezpośredni wtrysk paliwa oraz technologię Start&Stop. Ceny nowego Audi A1 zaczynają się w Europie od 14 800 euro.

Zapraszam na wideo z kręcenia reklamy z udziałem braci Kaulitz, które skądinąd było kręcone w baraku w towarzystwie 22 amerykańskich muscle carów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BKWh5f7pRcI[/youtube]

Źródło: Zercustoms

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)