6 osób w szpitalu. 64-letnia kobieta wymusiła pierwszeństwo

6 osób w szpitalu. 64‑letnia kobieta wymusiła pierwszeństwo

Zderzenie dwóch volkswagenów
Zderzenie dwóch volkswagenów
Źródło zdjęć: © Policja
21.04.2024 11:40, aktualizacja: 21.04.2024 13:13

W sobotę rano w powiecie tomaszowskim (woj. lubelskie) doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca volkswagenem passatem wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w multivana T4.

Do wypadku doszło przed godziną 7 rano w miejscowości Hubinek w gminie Ulhówek. Jak wynika z ustaleń policji, 64-letnia kobieta prowadząca volkswagena passata nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu, w efekcie czego doprowadziła do zderzenia z busem.

Oba pojazdy wylądowały w rowie, a całe zdarzenie wyglądało dość poważnie, gdyż w busie podróżowało łącznie pięć osób. Cała szóstka (wraz z 64-latką z passata) trafiła do szpitala. Na szczęście, jak się okazało, pięcioro z nich doznało jedynie niegroźnych potłuczeń i po badaniach zostało zwolnionych. W szpitalu pozostała jedna osoba. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zarówno kierująca volkswagenem passatem 64-latka, jak i kierująca multivanem 54-latka były trzeźwe. Wszyscy biorący udział w zdarzeniu natomiast mogą mówić o dużym szczęściu.

Sądząc po uszkodzeniach siła uderzenia nie była bardzo duża, ale sytuacja ta pokazuje, że nawet niewielka nieuwaga może doprowadzić do poważnego zdarzenia, w którym ucierpieć może sporo osób.

Zderzenie dwóch volkswagenów
Zderzenie dwóch volkswagenów© Policja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)