Wygrał dwa auta w odstępie kilku miesięcy. To największy fuksiarz w Ameryce

Yengshi Xiong na tle swojego garażu
Yengshi Xiong na tle swojego garażu
Źródło zdjęć: © Facebook, Materiały prasowe | Ram, Yengshi Xiong
Aleksander Ruciński

23.02.2023 11:15, aktual.: 23.02.2023 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygrał rama i lancera w internetowych konkursach. Wszystko to bez większego wysiłku i w zaledwie kilka miesięcy. Yengshi Xiong z Noel w stanie Missouri może mówić o niewiarygodnym szczęściu. Zazdrościmy.

Internetowe konkursy mające na celu zwiększenie popularności danego produktu czy sklepu to znany zabieg marketingowy. Wiele z nich wydaje się mocno podejrzana. Bywają jednak i takie, w których faktycznie można coś wygrać. Przekonał się o tym Yengshi Xiong, który w ciągu niespełna roku wzbogacił swój garaż o auta warte blisko 120 tys. dolarów.

By je zdobyć, wydał tylko 150 dolarów, biorąc udział w internetowych akcjach. "Dla TRX-a kupiłem koszulkę, plecak i wpłaciłem darowiznę dla weteranów" - wyjaśnia Xiong cytowany przez "TheDrive".

Yengshi Xiong i jedna z jego nagród
Yengshi Xiong i jedna z jego nagród© ENR Force

25-latek odebrał nagrodę w postaci imponującego pickupa w sierpniu 2022 roku. Wówczas nie spodziewał się, że za pół roku w jego garażu zagości kolejne auto z konkursu. To mitsubishi lancer evo VII w specyfikacji MR.

"Dla evo kupiłem cyfrowy obraz za 5 dolarów, z którym mogłem zrobić sobie zrzut ekranu" - śmieje się Xiong. Z pewnością jednak było warto. Auto nie jest nowe, ale jego stan nie rozczarowuje.

25-latek planuje zatrzymać obydwie nagrody, co nie powinno dziwić, gdyż jest entuzjastą nie tylko internetowych konkursów, lecz (przede wszystkim) motoryzacji. Nie ukrywa też, że zamierza dalej próbować swojego szczęścia. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także