Uciekł w czasie kontroli i pociągnął za sobą policjanta. Nagranie z USA

Podczas kontroli drogowej kierowca nagle ruszył
Podczas kontroli drogowej kierowca nagle ruszył
Źródło zdjęć: © Massachusetts State Police

18.09.2023 13:47, aktual.: 18.09.2023 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas kontroli drogowej w amerykańskim stanie Massachusetts doszło do wstrząsających scen. Legitymowany kierowca nagle ruszył, ciągnąc za swoim samochodem interweniującego policjanta.

Do sytuacji doszło w mieście w Brockton w amerykańskim stanie Massachusett. Kierowca, który miał na koncie liczne wykroczenia drogowe, został zatrzymany przez tamtejszą policję. Z niejasnych powodów kontrolowany mężczyzna odmówił opuszczenia pojazdu i nagle ruszył, ciągnąc za sobą po asfalcie jednego z funkcjonariuszy.

Mass. State Police trooper gets dragged by car

Zdarzenie zarejestrowała kamera w radiowozie. Widać na nim, jak jeden z policjantów pochyla się przy samochodzie, sięgając po coś do środka. W pewnym momencie dochodzi do szamotaniny, a mercedes rusza z dużym impetem. Funkcjonariusz, którego połowa ciała znajdowała się w aucie, został przeciągnięty po asfalcie przez kilkanaście metrów.

Na szczęście mundurowy doznał tylko niegroźnych obrażeń, a nawet dołączył do kolegi, który czekał już w radiowozie, żeby ruszyć w pościg. Ten okazał się jednak bezskuteczny. Mężczyzna, 31-letni Derek Lobo z Brockton, został schwytany jeszcze tego samego dnia i doprowadzony do aresztu, gdzie usłyszał m.in. zarzut napaści na policjanta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)