Tyle było z tajemnicy. Oto pierwsze zdjęcie nowej Toyoty Supry

Tyle było z tajemnicy. Oto pierwsze zdjęcie nowej Toyoty Supry

Toyota nie chce jeszcze zdejmować maskowania z Supry
Toyota nie chce jeszcze zdejmować maskowania z Supry
Źródło zdjęć: © Fot. Materiały prasowe/Toyota
Michał Zieliński
12.12.2018 15:01, aktualizacja: 28.03.2023 12:23

Toyota bardzo dba, by co jakiś czas pobudzać ekscytację związaną z nową Suprą. Bardzo powoli ujawnia małe szczegóły o nowym samochodzie. Aż tu nagle przychodzi jakiś forumowicz, który wrzuca zdjęcie produkcyjnej wersji auta.

Wiemy, jak będzie wyglądać wyścigowa wersja Supry. Wiemy, jak wygląda Supra w kamuflażu. Wiemy, jak wygląda i co pod maską ma niemiecki kuzyn Supry. Wreszcie wiemy, jakim konceptem Toyota zapowiadała Suprę, więc mieliśmy jakieś wyobrażenie tego, jak będzie wyglądać auto. Teraz już jest jasne, że to nie jedynie przypuszczenia. Panie i panowie, oto nowa Toyota Supra.

Obraz
© Fot. Zrzut ekranu/SupraMkV.com

Podobnie jak w projekcie FT-1 z 2014 roku, przednie światła schodzą się w kierunku wystającego nosa. Ten jednak został skrócony dodatkowym wlotem powietrza pod nim. Toyota zachowała też dach z dwoma garbami oraz czarne słupki A. Nie widać za to przezroczystego panelu na masce.

Na forum pojawiło się jedynie zdjęcie przodu auta, więc reszta ciągle jest tajemnicą. No, powiedzmy, ponieważ – jak już wspominałem – dzięki licznym prototypom i wyciekom można domyślać się, jak będzie wyglądać. Na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie zaczekać do salonu samochodowego w Detroit. Nieoficjalne może pojawić się wcześniej.

Obraz
© Fot. Materiały prasowe/Toyota
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)