Trzy razy przekroczył prędkość w ciągu jednego dnia. Liczył, że policja da mu fory

Policjanci z Grójca patrolujący okoliczne miejscowości 1 marca 2023 roku mieli pełne ręce roboty. Przyczynił się do tego kierowca opla vivaro, który wpadł aż trzykrotnie w ciągu kilku godzin.

policja radiowóz kontrolapolicja radiowóz kontrola
Źródło zdjęć: © Policja
Aleksander Ruciński

Mazowiecka policja informuje o wyjątkowo niesubordynowanym kierowcy opla, który w ciągu kilku godzin trzykrotnie spotkał się z Policją. 44-latek stwierdził, że z uwagi na dwa poprzednie mandaty nie przyjmie kolejnego.

Zaczęło się dość niewinnie, od przekroczenia prędkości o 17 km/h w Kozietułach. Kierowca przyznał się do winy, przyjął mandat i 3 punkty karne. Niestety godzinę później znów popełnił wykroczenie.

W tej samej miejscowości i na oczach tych samych policjantów. Tym razem jednak było znacznie gorzej, gdyż radar wskazał 85 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. 44-latek znów przyjął mandat i punkty - tym razem było ich aż 9.

Po godzinie 13 znów go zatrzymano. Tym razem w Goszczynie, gdzie przekroczył prędkość o 24 km/h. Kierowca najwyraźniej mocno zirytował się swoim "pechem", gdyż odmówił przyjęcia mandatu. Stwierdził, że nie zapłaci, gdyż wcześniej dostał już dwie kary. Sprawa została więc skierowana do sądu.

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ