Tramwaj zderzył się z kosiarką. Wrocławianie znów spóźnili się do pracy

Tramwaj zderzył się z kosiarką. Wrocławianie znów spóźnili się do pracy

Zdarzenie wyglądało niebezpiecznie
Zdarzenie wyglądało niebezpiecznie
Źródło zdjęć: © Facebook, MPK Wrocław
20.06.2023 09:45

Problemy wrocławskich tramwajów stały się już internetowym memem. Głównie za sprawą opóźnień i wykolejeń. Od poniedziałku 19 czerwca do listy można dopisać kolejne nietypowe zdarzenie. To kolizja z kosiarką.

Jak informuje "wroclaw.pl, do zdarzenia doszło rankiem, około godziny 9. przy ulicy Pilczyckiej. Jak udało się ustalić, operator kosiarki pracujący tuż obok torowiska zjechał nagle na tory i zderzył się z tramwajem.

Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Mężczyzna z niewielkimi ranami trafił na obserwację do szpitala. Zdarzenie wyglądało jednak niebezpiecznie za sprawą dymu, który zaczął wydobywać się z uszkodzonej kosiarki. Nie doszło jednak do poważnego pożaru.

W związku z kolizją pasażerowie musieli opuścić tramwaj. Na trzy godziny wprowadzono też zmiany w organizacji ruchu. Policja pracuje nad ustaleniem szczegółów zdarzenia. Dobrze, że skończyło się tylko na nerwach i opóźnieniach. Biorąc pod uwagę różnicę mas i rozmiaru obu pojazdów, skutki wypadku mogły być znacznie poważniejsze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)