Toyota GR 86 w Gran Turismo Sport. Wystarczy pobrać aktualizację

Toyota GR 86 w Gran Turismo Sport. Wystarczy pobrać aktualizację08.07.2021 10:19
GR 86 oficjalnie dołącza do grona wirtualnych pojazdów
GR 86 oficjalnie dołącza do grona wirtualnych pojazdów
Źródło zdjęć: © mat. prasowe / Sony

Toyota GR 86 to duchowy następca GT 86 i jedna z najbardziej oczekiwanych, japońskich premier tego roku. Auto niebawem trafi do salonów, ale chętni mogą się nim przejechać już teraz. Oczywiście w wirtualnym świecie konsolowego tytułu Gran Turismo Sport.

Nowa odsłona kultowej, wyścigowej gry na konsole PlayStation zadebiutuje nie wcześniej niż w 2022 roku. Pocieszeniem jest fakt, że Sony wciąż rozwija dotychczasowy tytuł, jakim jest Gran Turismo Sport, oddając w ręce graczy kolejne samochody. Najnowsza propozycja to Toyota GR 86, która pojawiła się wraz z aktualizacją, 8 lipca 2021 roku.

Gracze dostaną niepowtarzalną okazję wypróbowania auta, które wciąż nie jest jeszcze dostępne w oficjalnej sprzedaży i porównania jego osiągów z poprzednikiem GT 86, również dostępnym w Gran Turismo Sport.

Toyota, jak przystało na japońskiego producenta, chętnie współpracuje z twórcami Gran Turismo, co zresztą objawia się w bogatej ofercie modeli dostępnych w konsolowym tytule. Gran Turismo Sport, choć debiutowało w 2017 roku, wciąż uchodzi za jedną z najlepszych wirtualnych propozycji z pogranicza symulacji i rozrywki. Na horyzoncie widać już jednak kolejną odsłonę, w której z pewnością także nie zabraknie samochodów Toyoty.

Toyota GR 86 w Gran Turismo Sport
Toyota GR 86 w Gran Turismo Sport© mat. prasowe / Sony
Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)