W końcu odcinek z Polski. Znamy datę premiery

W końcu odcinek z Polski. Znamy datę premiery

The Grand Tour: Eurocrash
The Grand Tour: Eurocrash
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Amazon Prime
Aleksander Ruciński
16.05.2023 11:01, aktualizacja: 16.05.2023 11:29

Polscy fani Clarksona, Maya i Hammonda mają powody do radości. Amazon Prime zdradził datę premiery odcinka nagrywanego w naszym kraju. Specjalny odcinek o nazwie "Eurocrash" zadebiutuje na Amazon Prime już 16 czerwca.

"The Grand Tour" zawitał do Polski w czerwcu 2022 roku. Słynne trio odwiedziło m.in. Trójmiasto, Wielkopolskę i Kraków. Od tego czasu fani Clarksona, Hammonda i Maya cierpliwie czekali na zapowiedź emisji nowego odcinka. Dziś wszystko stało się jasne.

Amazon Prime oficjalnie ogłosił datę premiery. "The Grand Tour: Eurocrash" - specjalny epizod z wycieczki do centralnej Europy trafi na platformę w piątek 16 czerwca 2023 roku.

Twórcy na razie milczą na temat detali. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia przedstawiające kilka fragmentów. Wygląda na to, że zobaczymy m.in. wyścig z koniem, jak również tradycyjne zawody na torze. Wszystko to z udziałem trzech wyjątkowo dziwnych aut: chevroleta SSR, mitsuoki le-seyde i crosleya

Jak informuje brytyjski "The Sun", w "Eurocrash" zobaczymy liczącą 1400 mil (ok. 2250 km) podróż z Polski do Słowenii, z wizytą na Słowacji i Węgrzech. Brzmi ciekawie. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na premierę.

  • The Grand Tour: Eurocrash
  • The Grand Tour: Eurocrash
  • The Grand Tour: Eurocrash
[1/3] The Grand Tour: EurocrashŹródło zdjęć: © Materiały prasowe | Amazon Prime
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)